Tel.: +420 777 222 555    Otevírací doba: 8:00 - 16:00

You can change this in administration

Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet.

Novinky

arr315.11.2017 - Viverra tellus in hac habitasse platea. Sit amet mattis nulla aliquet.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore... arr310.10.2017 - Aliquam sem fringilla ut morbi interdum.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore... arr35.10.2017 - Sapien faucibus et molestie ac feugiat sed lectus.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore...

Akčné produkty:

naša cena 23,50 € (587,50 Kč)
skladom > 5 ks
akcia

The second product name

123456

naša cena 25,00 € (625,00 Kč)
skladom > 5 ks
akcia

The second name

ETE87977

naša cena 66,23 € (1 655,75 Kč)
skladom > 5 ks
akcia

Radi vám poradíme

Firma s.r.o.
Nová ulica 247/85
Bratislava

Záručné podmienky
Záručné podmienky

Spotrebiteľ (nepodnikateľ) má pri kúpe tovaru v e-shope krabice.eu nárok na 24-mesačnú záručnú dobu. Kupujúci, ktorý pri uzatváraní a plnení zmluvy koná v rámci svojej obchodnej alebo inej podnikateľskej činnosti, má pri kúpe tovaru v e-shope krabice.eu nárok len na 12-mesačnú záručnú dobu.

Do záručnej doby sa nezapočítava doba od uplatnenia reklamácie tovaru do doby, kedy je kupujúci povinný prevziať tovar po záručnej oprave. Záruka sa nemôže vzťahovať na bežné opotrebenie tovaru. Záruka sa preto nevzťahuje na bežné poškodenie obalového materiálu v dôsledku používania tovaru. Na darčeky zaslané spolu s tovarom sa vyššie uvedené nevzťahuje a nie sú predmetom reklamácie.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

KONTROLA TOVARU PRI PRÍJME

Kupujúci pri osobnom prevzatí od predávajúceho skontroluje prevzatý tovar, jeho úplnosť a neporušenosť obalu.

Kupujúci pri prevzatí od dopravcu riadne a starostlivo skontroluje stav zásielky (najmä počet obalov, neporušenosť alebo poškodenie obalu) podľa dodacieho listu.

Kupujúci v deň prevzatia skontroluje úplnosť tovaru, najmä skontroluje obsah a počet položiek, ktoré by mal obsahovať. Akékoľvek nezrovnalosti je potrebné oznámiť predávajúcemu pri osobnom prevzatí na mieste, pri prevzatí od dopravcu ich zaznamenať do odovzdávacieho protokolu dopravcu, inak môže kupujúci odmietnuť zásielku prevziať. Nezrovnalosti je vždy možné nahlásiť e-mailom na adresu info@domena.eu alebo prostredníctvom kontaktného formulára. V prípade prevzatia od prepravcu odporúčame navyše priložiť fotodokumentáciu poškodenia a obalu.Týmito opatreniami nie je dotknutá zákonná lehota na uplatnenie práv z vadného plnenia. Dodatočná reklamácia nekompletnosti alebo vonkajšieho poškodenia zásielky nezbavuje kupujúceho práva na reklamáciu veci, ale dáva eshopu možnosť preukázať, že nedošlo k porušeniu kúpnej zmluvy.

Porušenie ochrannej plomby, informačného štítku alebo sériového čísla vystavuje kupujúceho riziku zamietnutia reklamácie, pokiaľ k poškodeniu nedošlo počas bežného používania. Plomby a sériové čísla sú neoddeliteľnou súčasťou tovaru a nijako neobmedzujú právo zákazníka používať tovar a zaobchádzať s ním v plnom rozsahu jeho určeného použitia.

Okrem toho sa záruka nevzťahuje na škody spôsobené (ak takáto činnosť nie je bežná a zároveň nie je zakázaná v priloženom návode na použitie):

  • mechanické poškodenie tovaru,
  • používanie tovaru v podmienkach, ktoré nezodpovedajú teplote, prašnosti, vlhkosti, chemickému a mechanickému prostrediu priamo určenému predávajúcim alebo výrobcom,
  • nesprávna inštalácia, manipulácia, prevádzka alebo zanedbanie tovaru,
  • poškodenie spôsobené nadmerným zaťažením alebo používaním v rozpore s podmienkami uvedenými v dokumentácii alebo všeobecnými zásadami,
  • škody spôsobené prírodnými živlami alebo zásahom vyššej moci.

Tieto obmedzenia neplatia, ak vlastnosti tovaru, ktoré sú v rozpore s vyššie uvedenými podmienkami, boli výslovne dohodnuté, vymenené alebo deklarované kupujúcim a eshopom box.eu, alebo ich možno očakávať vzhľadom na reklamu alebo obvyklé používanie tovaru.

Vytvorené systémom www.webareal.sk

Y2E1M