Ako vám WEBAREAL pomôže s tvorbou eshopu?

Nenecháme vás v tom


Pomocou WEBAREALa si sami a rýchlo vytvoríte svoj vlastný funkčný e-shop. Eshopový systém vyvíjame už 10 rokov a je za tú dobu úplne prepracovaný, nabitý funkciami a preverený tisíckami majiteľov e-shopov i ich zákazníkov. Snažíme sa o to, aby ste mali s vlastným naplnením a prevádzkou eshopu čo najmenej práce a mohli sa venovať vlastnému obchodovaniu. A preto, keď sa objaví napríklad nová zákonná úprava alebo je potrebné upraviť komunikáciu s externými službami, nechajte to na nás. Postaráme sa.

  • Atraktívne šablóny a stovky pokročilých funkcií
  • Responzívna administrácia
  • Technická podpora, návody, kurzy, školenia

Registráciou a vytvorením eshopu získate atraktívny eshop, ktorého grafická šablóna je podľa posledných trendov a je plne optimalizovaná pre zobrazovanie na mobile. Rovnako tak je aj úplne responzívna administrácia, môžete preto svoj eshop spravovať nielen na počítači, ale pokojne aj cez mobil alebo tablet. A môžete pri tom byť pokojne na dovolenke pri mori :)

Chcete, aby bol váš eshop úspešný? Pomôžeme vám s tým. K dispozícii máte našu technickú podporu, návody, blog, facebook. Sledujte čo je nové. Začnite napríklad tým, že si postupne prejdete náš bezplatný 27 dielny video eshop kurz, pomocou ktorého sa dozviete najdôležitejšie základné pravidlá a rady, ako vybudovať ziskový eshop.