Ako jednoducho presunúť existujúcí eshop k nám?

Prevádzkujete svoj e-shop na inom, konkurenčnom riešeniu? Dobrá, takú chybu môže raz urobiť každý, my sa za to na vás nehneváme ;-). Pretože náprava takého rozhodnutia môže byť prekvapivo jednoduchá.

Pri presune vášho e-shopu môžete mať obavy zo straty pozícií vo vyhľadávačoch, môžete mať obavy z neznámych problémov, z nutnosti učiť sa ovládať nový systém. Chápeme, že tieto obavy sú prirodzené a sú celkom iste na mieste. Určite nechcete, aby ste pri presune eshopu prišli o roky budovanú prácu. Urobili sme preto maximum, aby prechod na WEBAREAL bol čo najjednoduchší, čo najrýchlejší a úplne bezpečný.

POSTUP PRE PRESUN ESHOPU:

1. založte si na WEBAREAL testovací e-shop

2. prejdite si administráciu, spôsob ovládania, prejdite si nápovedy, obráťte sa s prípadnými otázkami na našu technickú podporu

3. presuňte svoj eshop z akéhokoľvek konkurenčného systému. Importujte vaše produkty pomocou univerzálneho importu (napríklad z Heureka feedu). V prípade, že chcete presunúť zaregistrované zákazníky, presmerovať URL adresy vašich produktov na novú štruktúru alebo čokoľvek iné, obráťte sa na nás. Naši technici vám so všetkým pomôžu.

Ak si s čímkoľvek neviete rady, kontaktujte našu technickú podporu, radi vám poradíme ako čo najlepšie presunúť celý váš e-shop, so všetkými produkty k nám.

Presuňte svoj eshop na WEBAREAL a využívajte naozaj profesionálny systém, ktorý sa viac ako 8 rokov trvalo vyvíja, má stabilný tím programátorov, grafikov a ochotné technickej podpory, ktorá je pripravená vám vždy pomôcť. Nežijeme, ale len z minulosti, neustále systém vylepšujeme a upravujeme na nové výzvy a trendy v internetovom nakupovaní.

… podnikať s WEBAREAL.SK sa naozaj oplatí!