Šablóna Kryptonit

Responzívna šablóna nového typu, fixné ľavé menu, ktoré je možné skryť, nová podoba a poskladanie bannerov na úvodnej strane, nový vyladený štýl zobrazenie produktov, výpis produktov na celú šírku monitora.

Funkcie šablóny

Vertikálne menu

Vertikálne menu

Produktové menu sa zobrazuje vertikálne, pri ľavom okraji stránky. Tento spôsob zobrazenia umožňuje zobrazenie aj veľkého počtu kategórií v niekoľkých úrovniach.

Animovaný slider

Animovaný slider

Animovaný full size slider, s možnosťou vymeniť všetky vrstvy slideru za vlastné obrázky, efekty.

Širokouhlá šablóna

Širokouhlá šablóna

Šablóna využíva pre zobrazenie eshopu celej plochy monitora, umožňuje tak zobraziť čo možno najviac produktov na jednej stránke.

Informačné boxy

Informačné boxy

Informačné boxy so zobrazením Najpredávanejších produktov, Noviniek, Ankety ... sú zobrazené v ľavom stĺpci pod produktovým menu.

Päta

Päta

Päta eshopu zobrazuje kontaktné údaje a štruktúru produktového aj článkovej menu.

Responzívna šablóna

Responzívna šablóna

Zobrazenie šablóny sa plne automaticky prispôsobuje veľkosti zobrazovacieho zariadenia či je akékoľvek (PC, mobil, tablet ...)

Preklápacie boxy

Preklápacie boxy

Pri každom produkte je možné nahrať obrázok rub / líc zobrazovaného produktu. Po nabehnutí myši je u obrázku produktu s efektom "preklopenie" zobrazený druhý obrázok.

Video slider

Video slider

Obrázkový slider

Obrázkový slider

Na úvodnej strane je možnosť vložiť do hlavnej plochy eshopu obrázkový slider s možnosťou nastavenia rôznych efektov zmeny zobrazenia jednotlivých slidov.


Podobné šablóny