WEBAREAL.sk - vytvorte si vlastný e-shop ľahko a rýchlo

Vlastnosti a funkcie systému WEBAREAL

Systém spĺňa náročné požiadavky na moderný, výkonný, úspešný a efektívny e-shop s atraktívnym dizajnom

Prehrať video

Play

Vybrali ste správne

Je vôbec možné zaobstarať kvalitný eshop iba za 6 EUR + DPH mesačne? Na trhu existuje mnoho konkurenčných systémov, ktorí za podobne výhodnú cenu ponúkajú ďaleko menej kvalitné riešenie alebo maskujú konečné náklady skrytými poplatkami. Systém WEBAREAL je na trhu 5 rokov. A za tú dobu si vydobyl nielen pozíciu najpoužívanejšieho riešenia pre tvorbu e-shopov, ale aj povesť solídneho partnera. Najlepším dôkazom je neustály vývoj systému a trvalo rastúci počet zákazníkov, ktorých je práve teraz 12000. Pridajte sa medzi nich aj vy!

Jednoducho a rýchlo

Vytvorte si ľahko a rýchlo vlastný internetový obchod. Tvorba a úprava e-shopu je jednoduchá, nepotrebujete mať žiadne odborné znalosti. Jediné čo potrebujete, je internetový prehliadač a chuť pustiť sa do vlastného podnikania. TISÍCE UŽÍVATEĽOV vyskúšali a využívajú WEBAREAL pre svoje internetové podnikanie. Prezrite si ich úspešné e-shopy.

funkce eshopu

Zadarmo a nezáväzne na 15 dní v plnej verzii

Vyskúšajte systém WEBAREAL ZADARMO a nezáväzne v plnej verzii po dobu 15 dní. Po celú testovaciu dobu je váš e-shop plne funkčný. Po skončení testovacieho obdobia a prechodu na ostrú platenú prevádzku, po prevode na vlastnú doménu, je zachovaný kompletný obsah vášho e-shopu.

funkce eshopu

Jednoduchá prehľadná administrácia

Správa e-shopu je pomocou modernej administrácie jednoduchá a ľahko pochopiteľná. Administrácia je vytvorená pre bežného užívateľa, ktorý nemusí mať žiadne odborné znalosti. Celá obsluha e-shopu je riešená pomocou preddefinovaných formulárov. Administrácia navyše obsahuje nápovedu a výukové videá. Ak si nebudete s niečím vedieť rady, naša technická podpora je pripravená vám vždy pomôcť.

funkce eshopu

Veľa možností

  • Napojenie na vyhľadávače cienTovar.sk, Heureka ...
  • Prevádzka na Vašej vlastnej doméne WWW.MOJADOMENA.SK
  • Napojenie na účtovníctvo MONEYS3
  • Marketing - prehľadné štatistiky, nastavenie SEO eshopu
  • Moderný dizajn, vyberte si z desiatok šablón alebo vám vytvoríme dizajn na želanie
  • Import a export dát ...
  • Sociálne siete - Facebook like tlačidla
  • Platobné metódy - PayPal, Gopay, HomeCredit ...
  • Do systému pridávame stále nové funkcie a to úplne ZADARMO >>
funkce eshopu

Technická podpora

Potrebujete poradiť ako vytvoriť nový e-shop? Ako správne pripraviť a naplniť sortimentom? Ako prilákať viac zákazníkov? Alebo len potrebujete ďalšie informácie? Naša profesionálná a ochotná technická podpora je pripravená vám kedykoľvek pomôcť, vysvetliť a poradiť po telefóne alebo e-mailom. Neváhajte s akoukoľvek otázkou, nebojte sa nás na čokoľvek opýtať, pracovníci technickej podpory vám vždy pomôžu.

funkce eshopu

Bezpečne a spoľahlivo

Ste v dobrej spoločnosti ... zhrnuté a podčiarknuté: 12000 spokojný užívatelia, niekoľko rokov vývoja,vaše dáta sú v bezpečí na vlastných výkonných a zálohovaných serveroch s vysokou konektivitou do internetu, pravidelné zálohy vašich dát sú samozrejmosťou. Pre vaše ešte väčšie bezpečie sme poistení na 400.000, - EUR v prípade škody. Ale predovšetkým sa o systém WEBAREAL stará dostatočne početný a kvalifikovaný team programátorov, administrátorov, sieťových špecialistov, grafikov a členov technickej podpory.

funkce eshopu