logo    ROGI plus, s.r.o.  elektroinštalačný materiál  ...váš obchodný priateľ 

O NÁS

Vážení obchodní partneri,

vítame vás e-shope firmy ROGI plus, s. r. o., zameranú na široký sortiment elektroinštalačného materiálu, spojovacieho materiálu a káblového príslušenstva.

Spoločnosť bola založená v roku 2004. Strategickým cieľom je stať sa obchodným priateľom našich klientov. Dôveru v naše služby budujeme vďaka kvalitným, cenovo prístupným výrobkom, promptným dodávkam, schopnosťou vyjsť v ústrety a pomôcť klientom aj pri netradičných požiadavkách. 

Náš sortiment stále rozširujeme vyhľadávaním nových dodávateľov s kvalitnou produkciou a prístupnými cenami, aby sme aj našim klientom pomohli zabezpečiť cenovú konkurencieschopnosť. O novinkách v našom sortimente Vás budeme pravidelne informovať prostredníctvom našej web stránky alebo e-mailu.

Aby sme mohli naplniť odkaz slovného spojenia "obchodný priateľ" rozšírili sme naše služby o optimalizáciu skladových zásob a marketingovy program na zvýšenie obratu.

Technické požiadavky sortimentu firmy ROGI plus, s. r. o., spĺňajú všetky požadované kritériá, sú potvrdené potrebnými certifikátmi a osvedčeniami.

V súlade s naším cieľom na požiadavky klientov reagujeme okamžite a dodávky tovaru sa vždy snažíme realizovať v čo najkratšej lehote. Ak je objednaný tovar k dispozícii, expedujeme ho zo skladu ihneď, v ostatných prípadoch do 10 dní.

Radi privítame vaše podnety a rady ako neustále skvalitňovať našu prácu, pretože len tak budeme vedieť dokonalejšie spĺňať Vaše požiadavky a tým napĺňať zmysel obchodného priateľstva.

Veríme, že nami ponúkaný sortiment vás zaujme a tešíme sa na úspešnú a dlhodobú spoluprácu.

Igor Priesol, konateľ spoločnosti
Ing. Gabriel Gaži, konateľ spoločnosti

ZDZjYmZiZ