NOVINKY

arr3PRAVIDLÁ PRE STAROSTLIVOSŤ O VLASY A PLEŤ V ZIME Pozrite si odporúčané pravidlá pre správnu staroslivosť o vlasy, pleť a tvár počas studených... arr3AKCIA REGISTRUJ SA A ZÍSKAJ DARČEKPRAVIDLÁ AKCIE „REGISTRUJ SA A ZÍSKAJ DARČEK“   1) Akciu „REGISTRUJ SA A ZÍSKAJ DARČEK“ (ďalej...

KONTAKTY

RMI TRADE SLOVAKIA s.r.o.
M.R.Štefánika 232
075 01 Trebišov
tel: +421 917 126238
rmitrade@rmitrade.sk
IČO : 48 178 659
IČ DPH : SK2120089818

» DR SANTÉ

DR.SANTÉ

 

 Individuálny prístupk rôznym typom pleti umožňuje vytvárať širokú škálu výrobkov atým Špičková technológia výroby je základom pre všetkyproduktové rady značky DR SANTÉ uspokojiť požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov.Dostupná cena je ďalším pozitívnym aspektom tejto produktovejrady.

 

Produktová rada ARGAN HAIR

 

Najcennejšou zložkou receptúry jeArganový olej, ktorý obnovuje štruktúruvlasov a to vo vnútri ako aj na povrchu. Vyhladzuje vlasy a udržujevlhkosť po dlhú dobu, čím sa zvyšujemäkkosť a pružnosť vlasov. Keratín jezákladnou stavebnou zložkou vlasov,vypĺňa dutiny v poškodených miestacha chráni vlasy pred škodlivým pôsobením okolitého prostredia. Pšeničné proteínyvlasy posilňujú a obnovujú štruktúru polámaných vlasov o 80%.

 

Ak chcete zachovať sviežosť a krásupokožky odporúča sa každodennépoužitie radu " ArganOil "

 

Výrobky z produktovej rady “ARGAN HAIR“

Šampón Dr.Santé Argan Hair 250 ml

Šampón Dr.Santé Argan Hair 1000 ml

Maska Dr.Santé Argan Hair 300 ml

Maska Dr.Santé Argan Hair 1000 ml

Sprej Dr.Santé Argan Hair 150 ml

Olej Dr.Santé Argan Hair 50 ml

 

Produktová rada MACADAMIA HAIR

Unikátny Macadamiový olej, ktorý je bohatý na mastné kyseliny, vyhladzuje vlasy a preniká do jadra vlasu a obnovíjeho lipidovú vrstvu.

Olej spolu s ostatnými zložkami vytvorí na vlasoch tenkú vrstvu, ktorá chráni vlasy pred negatívnym vplyvom okolitého prostredie .

 

Výrobky z produktovej rady “MACADAMIA HAIR“

 

 

Produktová rada KERATÍN

 

Základom tejto série produktov je špeciálny PRO-KERATIÍN KOMPLEX, ktorý sa skladá z  keratínu, kolagénu a arginín a jeho hlavnou úlohou je obnova vlasu po celej jeho dĺžke.

Keratin – je základná "stavebná" zložka vlasu, obnovuje vlas v jeho poškodených oblastiach, obnovuje vlasovú štruktúru zvnútra a vracia vlasom pružnosť, lesk a hebkosť .

Arginín - aminokyselina, ktorá dáva vlasom silu  a energiu. Stimuluje sa tak rast zdravých a silných vlasov.

Kolagén tvorí neviditeľný film na vlasoch, ktorý ich posilňuje, chráni a obnovuje.

 

Výrobky z produktovej rady “KERATIN+ARGININ+KOLAGEN“

 


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

ZDExZGV