Úvod »Degritter» LYNGDORF TDAI-2170 BASIC


        

LYNGDORF TDAI-2170 BASIC

top produkt

 

naša cena bez DPH : 2 332,50 € (70 268,90 Sk)
naša cena s DPH (20 %):
2 799,00 € (84 322,67 Sk)

TDAI-2170, navrhnutý, vyvinutý a vyrobený v Dánsku, je štýlový integrovaný stereo zosilňovač, ktorý nastavil nový štandard zvuku. Okrem toho, že je úplne digitálny a má flexibilné moduly na upgrade a technológiu RoomPerfect ™ pre korekciu miestnosti, TDAI-2170 poskytuje vzorec pre zvukový zážitok, ktorý zanechal ohromujúci kritikov a poslucháčov.

 

VYTVORENÁ KORKCIA ROOMPERFECT ™

Pri väčšine systémov viac ako 50% zvuku, ktorý počujete, pochádza nie z reproduktorov, ale z vašej miestnosti. Umiestnenie reproduktorov a tvar a dynamika priestorových odoziev, odrazy a absorpcie - majú veľký vplyv na to, čo počujete.

RoomPerfect ™ je najmodernejší a užívateľsky prívetivý systém na korekciu izieb na svete. Identifikuje charakteristiky vašich reproduktorov a vplyv vašej miestnosti a vyriešil priestor z rovnice. S programom RoomPerfect ™ reproduktory reprodukujú presne tak, ako ich zamýšľal výrobca, a nie spôsob, akým ich zvuk znie.

 

 

 
 
 
 
 
1:07
 
 
 
Wistia video thumbnail - Lyngdorf Audio RoomPerfect
 
 
 
 
 
 
 
 

Absolútna zvuková edícia 
Absolútny zvuk

Editori Choice Award 2016 
Absolútny zvuk

"Tí, ktorí majú radi ponoriť sa do počúvania, budú absolútne nadšení"

Čo Hi-Fi?

ĽAHKÉ NASTAVENIE

Napriek tomu, že TDAI-2170 je veľmi pokročilý, je to neuveriteľne jednoduché nastavenie a používanie.Pozrite si toto video na rýchly prehľad o procese.

 

 

 
 
 
 
 
2:02
 
 
 
Wistia video thumbnail - TDAI-2170 RoomPerfect setup video
 
 
 
 
 
 
 
 

4K modul HDMI

Vysokorýchlostné USB audio

Vysokovýkonný analógový vstup

TRUE DIGITAL AMPLIFICATION

TDAI-2170 je 100% digitálny, bez zhoršenia zvuku z digitálneho na analógový. Digitálny signál riadi reproduktory priamo, bez prekladu a bez sprostredkovateľa.

Toto jedinečné a technicky náročné riešenie ponúka bezhlučné a krištáľovo čisté prehrávanie na všetkých úrovniach zvuku. To vám prinesie najpôvabnejší a neznelý zvuk, ktorý ste kedy zažili.

 
 

ICC (CORRECTION INTERPRIMENTAL CLIPPING)

Keď sa zvládne hudba, úroveň je často veľmi vysoká; pri analýze nájdete často niekoľko po sebe idúcich maximálnych vzoriek, čo naznačuje, že niečo bolo odrezané od pôvodného signálu. Zvuk, ktorý presahuje 0 dBFS (decibelov vzhľadom na plný rozsah), bude vyzerať veľmi komprimovaný, pretože priestor pre výšku nie je k dispozícii. Tento krutý zvuk je nešťastným trendom v hudobnom priemysle a je zvyčajne označovaný ako "hlasová vojna".

Aby sme to kompenzovali, vytvorili sme ICC (Inter-sample Clipping Correction). S modulom ICC môže TDAI-2170 automaticky upraviť výšku až 12dB pri spracovaní signálu, aby sa zabránilo orezávaniu signálu.Prostredníctvom toho budete mať plný dynamický rozsah a prirodzenejší zvuk.

 
 

VÝHODY PRE VŠETKY SYSTÉMY REPRODUKTOROV

TDAI-2170 je ideálnym riešením pre každú značku alebo model na trhu, či sa používa so širokou škálou satelitných reproduktorov, do steny alebo do stenových reproduktorov. Vďaka svojim unikátnym technológiám dlhodobo spochybňovaná výzva umiestnenia rečníkov už nehrozí výkon. Naopak.Jednoducho umiestnite reproduktory na stenu, aby ste získali čo najmenej škodlivých odrazov. Odtiaľ RoomPerfect ™ prispôsobí reproduktor miestnosti a odstráni akýkoľvek nežiaduci basový výložník.

Máte subwoofer? Žiadny problém. RoomPerfect ™ dokonale zosúlaďuje frekvenčnú odozvu subwoofera a reproduktorov, takže rozdiely medzi vrcholmi a poklesmi v odozve na basy a midrange sú eliminované.

 
 

CLASSIC STYLE

TDAI-2170 je majstrovským dielom látky a štýlu. Podvozok zosilňovača - pozdrav moderného priemyselného dizajnu - je postavený ako nádrž a oblečený v fanúšikoch Lyngdorf Audio lásky. Konštrukcia je doplnená čiernym sklom a hliníkom v elegantnom profile, ktorý dopĺňa akékoľvek dekorácie.

TECHNICKÉ DETAILY

Hodnotenie výkonu : 
2 x 170 W4Ohm 
Vstupy : 
2 x analógové jednopólové RCA, 2 x koaxiálne digitálne (≤192 kHz / 24 bit), 4 x optické digitálne (≤ 96 kHz / 24 bit) 
Výstupy : 
1 x koaxiálny digitálny (96 kHz / 24 bit), 1 x analógový 
Voliteľné moduly : 
4K HDMI modul (≤192kHz / 24 bit) CEC a ARC kompatibilný vstupný modul Streaming USB (≤384kHz / 32 bit + DXD / DSD64 / DSD128), vysokovýkonný analógový vstupný modul (3 x jednopólové / 
Rozmery (VxŠxH) : 
10 x 45 x 36 cm, 3,9 x 17,7 x 14,2 in 
Hmotnosť : 
8 kg / 17,6

M2Y2M