Úvod » Realitná kancelária » EXKLUZÍVNE!!! Ultra-nízkoenergetická novostavba 4 izbového dvoj-domu


        

EXKLUZÍVNE!!! Ultra-nízkoenergetická novostavba 4 izbového dvoj-domu

 

naša cena:
159 900 EUR

RK Všetko čo potrebuješ dáva do pozornosti kvalitnú novostavbu pre náročnú klientelu. Jedná sa o 4 izbový dvoj-dom, ktorý sa nachádza v pokojnej, novovybudovanej časti obce Dunajský Klátov v blízkosti Dunajskej Stredy. Lokalita je vhodná pre mladé rodiny s deťmi ako aj pre ľudí túžiaci po domove priamo v prírode.

Dvoj-dom je situovaný na 6 árovom pozemku, pričom celková úžitková plocha domu je 128 m2 a pýši sa rozsiahlou terasou na západnej strane.

 Dispozičné riešenie domu je veľmi výhodné a zodpovedá súčasnému trendu a požiadavkám klientov: 
V prízemnej časti domu sa nachádza predsieň, samostatná toaleta, technická miestnosť, obývacia izba prepojená s jedálenskou časťou, z ktorej je vstup na terasu a do záhrady, kuchyňa s oddelenou špajzou.
Na poschodí sa nachádzajú 3 priestranné izby – z dvoch izieb je vstup na balkón, veľká kúpeľňa s toaletou. 
Dom sa predáva v stave holodomu, čo je ideálnou príležitosťou na dokončenie podľa požiadaviek budúceho majiteľa. Predajná cena zahŕňa: povrchovú úpravu vonkajších aj vnútorných stien, strop, podlahu, zateplenie, kompletnú elektroinštaláciu, bleskozvod, rozvody vody, kúrenie, rekuperáciu vzduchu s klimatizačným zariadením, predprípravu na alarm systém, predprípravu na kamerový systém, zámkovú dlažbu, oplotenie, dve parkovacie miesta, terénne úpravy.
Novostavba je vyhotovená na vysokej kvalitnej úrovni technológiou strateného debnenia: 
• základová doska: ISO Doska - http://www.isorast.sk/ 
• obvodové železobetónové nosné steny - http://www.isorast.sk/
• plastové okná Slovaktual s trojitým sklom, ktoré spĺňajú nielen nároky prísnych noriem, ale tiež požiadavky na dizajn, spoľahlivosť a trvácnosť - https://www.slovaktual.sk/produkty/plastove-okna/ 
• vlastná rekuperácia vzduchu (zariadenie pre vetranie Vám zaistí čistý vzduch v celom dome bez úniku tepla), vybavený klimatizačnou jednotkou (finančne výhodné riešenie chladenia) - http://korrektsk.sk/zdravotechnika 
• výkonné podlahové, elektrické kúrenie v celom dome - možnosť individuálneho nastavenia tepla, v každej miestnosti je samostatný termostat

Vďaka jeho stavebnej technológii, tepelno-izolačným vlastnostiam a taktiež rekuperačnej jednotky sa dvoj-dom zaraďuje do ultra-nízkoenergetickej triedy A1. S touto triedou sú rovnako spojené minimálne prevádzkové náklady.

Predbežný termín kolaudácie: jar, 2018.

Predajná cena nehnuteľnosti 159.900,-- € + provízia RK 1.500,-- €.

 V prípade záujmu Vám radi poskytneme pomoc aj pri riešení hypotekárneho úveru.

 
Kontakt: Attila Ritter 0902 130 914

N2NjM