Úvod » Realitná kancelária » 4 izbová novostavba v novovybudovanej časti East Village v meste Dunajská Streda


        

4 izbová novostavba v novovybudovanej časti East Village v meste Dunajská Streda

 

naša cena:
145 000 EUR

RK Všetko čo potrebuješ Vám ponúka na predaj 4 izbovú nízkoenergetickú novostavbu, ktorá sa nachádza v pokojnej, novovybudovanej časti East Village v meste Dunajská Streda. Celá štvrť je sledovaná s kamerovým systémom, aby sa obyvatelia cítili v bezpečí. Priestranný rodinný dom je situovaný na 585 m2 samostatnom pozemku, úžitková plocha domu je 129,22 m2, zastavaná plocha je 150 m2.

Dispozičné riešenie domu je veľmi výhodné, zodpovedá súčasnému trendu a požiadavkám klientov: vstupná chodba, 3 samostatné izby, kúpeľňa (2x umývadlo, vaňa, sprchový kút a toaleta), technická miestnosť, v ktorej je umiestnené samostatné WC s umývadlom a kotol, špajza, kuchyňa prepojená obývačkou, z ktorej je vstup na prestrešenú terasu a do záhrady.

Dom sa predáva v stave holodomu, čo je ideálnou príležitosťou na dokončenie podľa požiadaviek budúceho majiteľa.

Novostavba je vyhotovená na vysokej kvalitnej úrovni, predajná cena zahŕňa: plastové okná troj-sklo, predpríprava na vonkajšie žalúzie hliníkové na elektrické ovládanie, elektrické podlahové kúrenie, teplota každej miestnosti je zvlášť regulovateľná, predpríprava na krb, povrchovú úpravu vonkajších aj vnútorných stien, tehlové obklady Rustique, strop, zateplenie, kompletnú elektroinštaláciu, bleskozvod, rozvody vody, predprípravu na alarm systém. Energetický certifikát rodinného domu je "A".

Exteriér:

K štandardnému vybaveniu patrí oplotenie pozemku s prípravou na elektrickú bránu, zámková dlažba, parkovacie miesta, terénne úpravy.

Výhoda že v blízkosti je Tesco, pošta, súkromná klinika Sagax, základná škola, škôlka, či že všetko čo potrebujete.

Máte záujem, len peniaze Vám chýbajú???

My Vám vybavíme aj hypotéku!!!

Kontakt: Attila Ritter 0902 130 914

NmM4M