Sirupy

Vážený spotrebiteľ

Obdržali ste výrobky zaradené svojím zložením a zameraním do zdravého pitného programu. Výrobok pod označením Žen-Šen má svoju dlhoročnú tradíciu, bol schválený Ministerstvom zdravotníctva SR, posúdený Slovenskouz dravotníckou univerzitou a bol doporučený Štátnym Ústavom pre kontrolu liečiv SR.

Tieto značkové výrobky sú určené na každodennéužívanie v pitnom režime a svojimi vlastnosťami okrem

vynikajúcej chuti majú napomáhať vo Vašom aktívnom životnom štýle. Výrobky sú určené do firiem, kancelárií, pre podnikateľov, ťažko psychicky a fyzicky pracujúcich, pre športovcov. Pre svoje nasmerovanie použitia ich pravidelní užívatelia pomenovali “manažérsky pitný režim.” Každý z unikátnych výrobkov je vyrobený zásadne bez chemických a konzervačných látok a umelých sladidiel.

 

referencie použitia:

samotné sú vynikajúcej chuti

ako nápoj s minerálkou, ľadom a plátkom citrónu

do čaju a kávy

pri výrobe koktailu

poleva na zmrzlinu

do plniek koláčov

pridaním do borovičky alebo do domácej slivovice

 

Všetky predchádzajúce varianty použitia

sú schodné a nepoškodzujú vo výrobku použité

životu prospešné komponenty za podmienky,

že výrobok neprejde bodom varu.

Výrobky dodávame poštovou dobierkou už od 2 kusov.

 

 

Žen-Šen + Guarana

19 rokov výroba - 19 rokov najlepšie referencie

Charakteristika: nápojový sirup s vynikajúcou príchuťou, s extraktom koreňa Ženšen.

Návod na použitie: sirup  na každodenné užívanie v pitnom režime. Je veľmi chutný aj pri samotnom užití, prípadne je vhodný na sladenie

čajov, alebo ako poleva na zmrzlinu, prísada k ovocným šalátom, kokteilom. Zloženie: cukor, voda, prírodné aromatické extrakty, extrakt koreňa Ženšen, aromatické látky vrátane kofeínu z guarany, regulátor kyslosti (kyselina citrónová),farbivo karamel E150 a,d.

Doporučené užívanie a riedenie: 3 x 20 g / (3 x cca 15 ml) sirupu v pomere riedenia 1:10, prípadne rieďte podľa chuti. Je vhodné pre deti od troch rokov.  Podmienky skladovania: Po otvorení spotrebujte do 8 týždňov, uchovávajte v  tieni pri izbovej teplote. Prípadná usadenina nie je na závadu. Sirup s extraktom ženšen sa nesmie používať ako náhrada stravy. Nápoje doporučujeme zohriať len do pitnej teploty.

ACAI BERRY- Purpura Bacca

Charakteristika: nápojový sirup s vynikajúcou príchuťou, s extraktom ovocia Acai Berry.

Návod na použitie: sirup  na každodenné užívanie v pitnom režime. Je veľmi chutný aj pri samotnom užití, prípadne je vhodný na sladenie čajov, alebo ako poleva na zmrzlinu, prísada k ovocným šalátom, kokteilom. Zloženie: cukor, voda, propylénglykol s extraktom  Acai Berry, prírodné aromatické extrakty, aromatické látky, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), farbivo karamel E150 a,d.
Výživové hodnoty na 100 g sirupu s extraktom: Ženšen a Acai Berry

Energia

1088 kJ, 260 kcal

Tuky

0 g

Z toho nasýtené mastné kyseliny

0 g

Sacharidy

65 g

Z toho cukry

65 g

Bielkoviny

0 g

Soľ

0 g

 

Doporučené užívanie a riedenie: 3 x 20 g / (3 x cca 15 ml) sirupu v pomere riedenia 1:10, prípadne rieďte podľa chuti. Je vhodné pre deti od troch rokov.  Podmienky skladovania: Po otvorení spotrebujte do 8 týždňov, uchovávajte v  tieni pri izbovej teplote. Prípadná usadenina nie je na závadu. Sirup s extraktom Acai Berry sa nesmie používať ako náhrada stravy.

 

 

Nápoje doporučujeme zohriať len do pitnej teploty.OTdhOTNkMG