SUJOKTerapia Su (ruka) Jok (noha) – ONNURI

  

– najvýznamnejší úspech komplementárnej medicíny, vyvinutá juhokórejským profesorom Park Jae Woo, prezidentom Medzinárodnej asociácie akupunktúry Su Jok (Medzinárodný patent – 1991, Londýn). V terapii Su Jok – ONNURI boli na základe fundamentálnych zákonov systematizované poznatky, zhromaždené v čínskej, indickej, egyptskej a západnej medicíne. Terapeutické metódy Su Jok sa zameriavajú na reguláciu porušenej bioenergetickej rovnováhy organizmu a zahŕňajú liečbu podľa systému podobnosti a tiež liečbu na miniatúrnych energetických meridiánoch a čakrách. Liečba podľa metód terapie Su Jok sa vykonáva len na prstoch, dlaniach, chodidlách a ušných bolcoch – miniatúrnych obrazoch ľudského tela, ktoré tu predstavuje nástroj diaľkového ovládania zdravia tela a ducha. Pri terapii Su Jok sa používa akupresúra a masáž, magnetoterapia, akupunktúra, semenoterapia, moxovanie a iné. 


Na Slovensku organizuje na základné poverenia ONNURI ACADEMY s.r.o. Praha firma Turbosoft Levice. Semináre sú určené hlavne pre lekárov, študentov lekárskej fakulty, biológov, fyziológov a tiež pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o možnosti poskytovania lekárskej pomoci jednoduchými metódami bez použitia liekov. 


Metóda Su Jok terapie pomôže lekárovi ľubovolnej špecializácie. Je možné naučiť sa veľmi jednoducho ovládať túto metódu. Nie je potrebné si zapamätať body, stačí ovládať súbor spojených zákonitosti a princípov systému podobnosti tela na ruke a nohe. Preto, aby sme dosiahli liečebných účinkov, stačí na patričnom mieste stimulovať presne nájdený bod, a to jednoduchým spôsobom, t.j. pomocou masáže, prikladaním semien, pôsobením teplom (moxovanie), pomocou ihiel a magnetov. Účinnosť metódy je tak vysoká, že efekt je vidieť už za niekoľko minút a niekedy aj za niekoľko sekúnd.

sujoksujok

Usporiadať podľa 
Výrobca Názov tovaru Cena
Bezdymová moxa pre klasickú akupunktúru (3 ks)
naša cena 4,30 € img
Bezdymová moxa pre klasickú akupunktúru (5 ks)
naša cena 8,60 € img
Diagnostická tyčinka kovova
naša cena 8,60 € img
Diagnostická tyčinka s valčekom
naša cena 16,00 € img
Diagnostická tyčinka s vymeniteľnými nástavcami a valčekom
naša cena 25,00 € img
Diagnostická tyčinka univerzálna (model 1)
naša cena 23,80 € img
Diagnostická tyčinka – plastova
naša cena 4,50 € img
Gombíkové ihly (mikroihly ušné) (100 ks)
naša cena 9,90 € img
Hasiaci podstavec pre bezdymové moxy
naša cena 3,30 € img
Hviezdička jednoduchá (20 ks)
naša cena 2,50 € img
Injektor gravitačný pre systémy podobnosti
naša cena 17,60 € img
Injektor pružinový Šesť - Ki
naša cena 18,50 € img
Magnetické hviezdičky (10 ks)
naša cena 4,50 € img
Magnetický krúžok maly
naša cena 2,10 € img
Magnetický krúžok velký
naša cena 3,40 € img

NTQ4Y