KONTAKT facebook Kontakt predajňa: 0917/126 024, techles@techles.sk Obchodné oddelenie: 0918 792 517moravcik@techles.sk  ISO CERTIFIKÁTY

Ak ste nenašli v ponuke e-shopu to čo ste hľadali, volajte na telefónne čísla:

0918/792 517

0917/126 024

Naši zamestnanci s profesionálnymi skúsenosťami Vám ochotne poradia!

facebook

KONTAKTY

Techles, s. r. o.
Priemyselná 4710/44
03101 Liptovský Mikuláš
tel: 0918792517
moravcik(a)techles.sk
dopyt@techles.sk
techles@techles.sk


GALLAGHER

Podarilo sa!

Už aj u nás, na LIPTOVE máme svetovú značku GALLAGHER.

Spoločnosť TECHLES s.r.o. v spolupráci s firmou PRILLINGER, inštaloval oplôtok s komponentami od firmy GALLAGHER. 

Oplôtok bol realizovaný na pozemkoch PPS Bobrovec, v blízkosti salaša Pastierska.

Gallagher

Oplôtok s rýchlou návratnosťou financií, ktorý dokáže uchrániť až 75ha! Malé rozmery s vysokým výkonom. Nízko nákladová a ekologická prevádzka. Výkonný inteligentný kombinovaný zdroj vhodný pre solárne systémy. Je možné ho napájať 230V alebo 12V batériami so solárnym dobíjaním. Možnosť diaľkového ovládania.

Vďaka výkonnému solárnemu panelu Gallagher vám oplôtok peniaze vracia a šetrí vaše náklady!Maximálny výkon 60W, tvrdené solárne sklo so samočistiacim povrchom, masívny hliníkový rám odolný proti poškodeniu! Vyššia účinnosť a samotná funkčnosť vďaka POLYKRIŠTALICKÉMU panelu, funguje a nabíja aj v zlom počasí! Funguje aj pri čiastočnom prekrytí panela tieňom. V paneli je zabudovaný regulátor nabíjania aj s potrebnou kabelážou – chráni batériu a stará sa o maximálne využitie slnečnej energie. Zabudovaný robustný držiak na uchytenie, na ktorý sa dá uchytiť zdroj, spojovací materiál v balení.

Oplôtkové brány firmy Gallagher majú výbornú vodivosť a nízky odpor! Sú UV stabilné – použité plasty nepodliehajú degradácii na slnku. Rôzne šírky brán do 6m a od 6,5m do 11m.

Krúžkový izolátor je jedinečný a patentovaný - s nerezovou samorezkou do dreva, zosilnený v priereze kovom. Nepretržitá podpera zaisťuje optimálnu stabilitu a vďaka zosilneniu sa neláme. Oranžový vnútorný krúžok, ktorý indikuje opotrebenie ponúka maximálnu bezpečnosť. Dlhá životnosť, odolné voči UV žiareniu.

História firmy Gallagher

V roku 1938 Bill Gallagher senior prvýkrát použil predchodcu elektrického ohradníka vyrobeného z automobilového štartéra na ochranu rodinného vozidla pred vrtošivým koňom menom Joe, ktorý sa o vozidlo rád šúchal. Výsledok jeho invencie bol viac než uspokojivý a nápad sa zapáčil aj okolitým farmárom.
V roku 1948 už bežala malosériová výroba ako batériových, tak sieťových zdrojov impulzov.

Gallagher propagoval prvý elektrický systém oplotenia a dnes je medzinárodne uznávaný líder v oblasti inovácií a ich aplikácií v sektore chovu hospodárskych zvierat. Dnešná ponuka produktov firmy Gallagher zahŕňa elektrické ohradníky vrátane príslušenstva, váženia a elektronickú identifikáciu (EID), zber dát, bezdrôtové monitorovacie systémy a ďalšie prvky pre jednoduchší život na farme.

Neustála technologická modernizácia prináša mnoho revolučných výrobkov - prvé inteligentné ohradníky modelového radu MBX, modelový rad zdrojov impulzov i-série pre trvalý monitoring stavu oplotenia. Neustála inovácia technológie a dizajnu prináša aj pravidelné ocenenia nových výrobkov na rôznych svetových výstavách.

Špecializácia firmy Gallagher:

  • Zdroje impulzov (Elektrický ohradník),
  • Izolátory,
  • Vodivé lanká a pásky,
  • Príslušenstvo pre elektrický ohradník,
  • Tenzometrické váhy a EID.

 

Vytvorené systémom www.webareal.sk

ODBmOTJhN