Úvod »» Polročné predplatné 2018 (január-jún)


    

Polročné predplatné 2018 (január-jún)

novinka poštovné SR zdarma

 

Číslo produktu: 20182
Krajina doručenia:
naša cena bez DPH : 15,00 EUR
naša cena s DPH (20 %):
18,00 EUR

Pre predĺženie predplatného u už existujúcich predplatiteľov stačí iba uhradiť polročné (18€) predplatné na náš účet (5044733532/0900) a do variabilného symbolu uviesť číslo Vašej objednávky, ktorá obsahovala predplatné pre rok 2017. Toto číslo nájdete aj na šeku, ktorý Vám prišiel s decembrovým číslom. Vypisovať novú objednávku v našom e-shope nie je potrebné.

 

Cena je vrátane poštovného pre územie SR. Pre doručovanie do ČR a ďalších krajín je potrebné v popise produktu zmeniť krajinu doručovania.

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

ODUyMDY4