logo    RESTORE shop  RESTORE Engine Life & GREEN   RESTORER pre obnovu výkonu motora, autokozmetika, baktérie, EKO čističe, upratovacie pomôcky a iné. 

kúpiť malé prenosné FOTOVOLTAICKÉ elektrárničky a solárne svietidlá

Nie ste spokojní s vysokými účtami za spotrebu elektrickej energie? Máte chatu, garáž, záhradku bez elektrickej prípojky, alebo často kempujete? I napriek tomu by ste radi využívali elektrinu na svetlo, počúvanie rádia alebo napr. aj na dobitie mobilu? Nie je technicky možné k vám zaviesť elektrickú prípojku, alebo je jej zavedenie moc drahé?

Do našej ponuky sme v úzkej spolupráci s dovozcom zaradili malé prenosné domáce FOTOVOLTAICKÉ elektrárne ako ALTERNATÍVNY ZDROJ elektrickej energie nezávislý od elektrickej sieti.

Tieto zariadenia sú schopné veľmi efektívne nahradiť, alebo zastúpiť elektrickú prípojku pre domácnosť, chatu, zrub, malé obchodíky a iné prevádzky, môžu slúžiť ako zdroj energie pre zariadenia, ktoré musia byť stále v prevádzke, alebo ako záložné zdroje. Môžu fungovať ako paralelný, autonómny zdroj energie súbežne s bežnou domovou prípojkou elektricej energie. V malých panelákových bytoch je možné pomocou týchto zariadení veľmi efektívne dodávať elektrickú energiu do všetkých svietidiel, pripojiť počítač, televízor, rádio, satelit, nabíjať mobil. Žiaľ kôli svojmu výkonu nie sú schopné napájať štandardnú pračku, ľadničku a výsavač, nakoľko tieto prístroje majú veľkú spotrebu energie.

Napriek tomu, že mnohí si myslia, že takéto zariadenie v domácnosti nemá miesto a praktické využitie, ponúkame príklad ich využitia a umiestnenia na balkóne panelákového bytu.

Malé fotovoltaické elektrárničky sú skladačky pretože našim cieľom je, aby si sám zákazník mohol zariadenie uviesť do chodu a nepotreboval pomoc ďalšiej osoby, čo robí nami ponúkané výrobky cenovo dostupnejšími. Jednoduchá montáž a obsluha, ktorú zvládne každý.

Šetríte svoju peňaženku a životné prostredie pomocou solárného osvetlenia. Okrem malých domácich elektrárničiek máme pre vás i solárne svetlo novej generacie, které sa dobíja aj keď je pod mrakom, alebo zatažené. Dáte radšej prednosť solárnému svetlu s čidlom, alebo malej elektrárničke? Je to len na vás.

Využívajte alternativné zdroje energie. Solárna energia je zadarmo a ešte naviac budete šetriť životné prostredie

Fotovoltaické elektrárničky a príslušenstvo k ním sa v obmedzenom počte dovážajú zo zahraničia a to na základe záväzných objednávok.

Preto sa môže stať, že príslušné zariadenie nie je dispozícií k okamžitému odberu.

Pokiaľ zariadenie nie je skladom, čakacia doba je cca 10-14 dní. Informujte sa o ich dostupnosti a predpokladanom termíne dodania.

Udržujte svoj svet s našou pomocou čistý a zdravší ...

RESTORE & GREEN COUNTRY STYLE

Chráňte svoje ZDRAVIE, PRÍRODU, ČAS i PENIAZE


Inštalácia elektrárne MSD 02-05-500W

Zariadenia MSD 02-05-500W, ktoré sme Vám nedávno predstavili a zaradili do našej ponuky si začínajú nachádzať svojich zákazníkov. Prinášame Vám niekoľko obrázkov z monáže zariadenia, ktoré naši kolegovia pomohli namontovať na rodinný dom v Čadci. Zariadenie je prepojené s kabelážou elektrického rozvodu a napája všetky svetelné okruhy v rodinnom dome. Bude ešte dovybavené meraním spotreby elektrickej energie, aby si zákazník vedel priebežne počítať úsporu, ktorú mu toto zariadenie prinesie. Keď sa zariadenie osvedčí, bude ďalej rozširované, aby pokrylo kompletnú spotrebu elektrickej energie v dome. Toto je tiež jedna z ciest, ako začať hospodárne využívať zdroje, ktoré sa nám ponúkajú a pritom neminúť veľkú sumu peňazí.

LED svietidlo LX-SLL80 so solárným napájaním a pohybovým senzorom
LED svietidlo LX-SLL80 so solárným napájaním a pohybovým senzorom
LED svietidlo LX-SLL80 so solárným napájaním a pohybovým senzorom
LX80 Solar Sensor Light je osvetlenie - lampa s 80 LED s napájaním nabíjateľnou batériou cez solárny panel . LX80 má dva prevádzkové režimy: Ručný režim: Prepnutím prepínača do polohy ON, sa rozsvieti a zostane svietiť až kým sa užívateľ rozhodne ho vypnúť prepnutím prepínača do polohy OFF Automatický režim: Prepnutím prepínača do polohy AUTO svetlo sa rozsvieti, akonáhle pohybový senzor
naša cena 75,00 EUR

LED svietidlo LX-SLL80 so solárným napájaním a pohybovým senzorom
img

Malá prenosná fotovoltaická elektráreň MRD 305-5 W s akumul. vyrobenej energie
Malá prenosná fotovoltaická elektráreň MRD 305-5 W s akumul. vyrobenej energie
MRD 305 - 5 W s akumuláciou vyrobenej energie - pre záhradkárov, na stanovanie
Malá prenosná fotovoltaická elektráreň MRD 305-5W s akumuláciou vyrobenej energie - pre záhradkárov, na stanovanie. Základnou súčasťou súpravy je fotovoltaický panel. Výkonnostné parametre panela sú 18 V/5 W/0,27 A. S akumulátorom sa prepojí 6 m dlhým káblom, ktorý je súčasťou panela.Rozmer panela je 285 x 185 x 25 mm.Gelový akumulátor v súprave, je vybavený reguláciou nabíjania a vybíjania s
naša cena 54,00 EUR

Malá prenosná fotovoltaická elektráreň MRD 305-5 W s akumul. vyrobenej energie
img

Mobilná fotovoltaická elektráreň MSD 02 - 05 - 500W s akumulovaním vyrobenej ene
Mobilná fotovoltaická elektráreň MSD 02-05-500W. Súprava sa skladá z 2 ks fotovoltaických panelov, ktorých výstupné napätie pri dodávanom maximálnom výkone je 18 V/50 W/2,77 A. Kyselinový akumulátor v súprave je vybavený reguláciou nabíjania a vybíjania s napätím 12 V  a kapacitou 65 Ah. Zariadenie je taktiež vybavené voltmetrom indikujúcim napätie aumulátora a ampérmetrom merajúcim nabíjací prúd,
naša cena 588,00 EUR

Mobilná fotovoltaická elektráreň MSD 02 - 05 - 500W s akumulovaním vyrobenej ene

Prenosná fotovoltaická elektráreň MRD 307 s akumuláciou vyrobenej energie
Prenosná fotovoltaická elektráreň MRD 307. Súprava sa skladá z fotovoltaického panela o rozmeroch 510 x 340 x 25 mm.Výkonnostné parametre panela 18 V/20 W/1,11 A. Gelový akumulátor v súprave, vybavený reguláciou nabíjania a vybíjania s napätím 12 V  a kapacitou 12 Ah. Ďalej v súprave sú 4 ks vysoko svietiacich LED 12 V/3 W žiaroviek, kabeláž s objímkami a vypínačmi a sadou redukcií k nabíjaniu
naša cena 160,00 EUR

Prenosná fotovoltaická elektráreň MRD 307 s akumuláciou vyrobenej energie

Prenosná fotovoltaická elektráreň MSD 02 - 03 - 300W s akumulátor. na vyrobenú e
Prenosná fotovoltaická elektráreň MSD 02-03-300W. Súprava sa skladá z 1 ks fotovoltaického panela, ktorého výstupné napätie pri dodávanom maximálnom výkone je 18 V/50 W/2,77 A. Kyselinový akumulátor v súprave je vybavený reguláciou nabíjania a vybíjania s napätím 12 V  a kapacitou 36 Ah. Zariadenie je taktiež vybavené voltmetrom indikujúcim napätie aumulátora a ampérmetrom merajúcim nabíjací prúd,
naša cena 396,00 EUR

Prenosná fotovoltaická elektráreň MSD 02 - 03 - 300W s akumulátor. na vyrobenú e

 
YmEzM