logo    RESTORE shop  RESTORE Engine Life & GREEN   RESTORER pre obnovu výkonu motora, SIMPLEGREEN, EKO čističe, RUBBERMAID upratovacie pomôcky a iné. 

kúpiť malé prenosné FOTOVOLTAICKÉ elektrárničky a solárne svietidlá

Nie ste spokojní s vysokými účtami za spotrebu elektrickej energie? Máte chatu, garáž, záhradku bez elektrickej prípojky, alebo často kempujete? I napriek tomu by ste radi využívali elektrinu na svetlo, počúvanie rádia alebo napr. aj na dobitie mobilu? Nie je technicky možné k vám zaviesť elektrickú prípojku, alebo je jej zavedenie moc drahé?

Do našej ponuky sme v úzkej spolupráci s dovozcom zaradili malé prenosné domáce FOTOVOLTAICKÉ elektrárne ako ALTERNATÍVNY ZDROJ elektrickej energie nezávislý od elektrickej sieti.

Ako člen Team SGS sme autorizovaný regionálny predajca a distribútor malých fotovoltaických elektrární pre firmy, organizácie, domácnosti.

Tieto zariadenia sú schopné veľmi efektívne nahradiť, alebo zastúpiť elektrickú prípojku pre domácnosť, chatu, zrub, malé obchodíky a iné prevádzky, môžu slúžiť ako zdroj energie pre zariadenia, ktoré musia byť stále v prevádzke, alebo ako záložné zdroje. Môžu fungovať ako paralelný, autonómny zdroj energie súbežne s bežnou domovou prípojkou elektricej energie. V malých panelákových bytoch je možné pomocou týchto zariadení veľmi efektívne dodávať elektrickú energiu do všetkých svietidiel, pripojiť počítač, televízor, rádio, satelit, nabíjať mobil. Žiaľ kôli svojmu výkonu nie sú schopné napájať štandardnú pračku, ľadničku a výsavač, nakoľko tieto prístroje majú veľkú spotrebu energie.

Napriek tomu, že mnohí si myslia, že takéto zariadenie v domácnosti nemá miesto a praktické využitie, ponúkame príklad ich využitia a umiestnenia na balkóne panelákového bytu.

Malé fotovoltaické elektrárničky sú skladačky pretože našim cieľom je, aby si sám zákazník mohol zariadenie uviesť do chodu a nepotreboval pomoc ďalšiej osoby, čo robí nami ponúkané výrobky cenovo dostupnejšími. Jednoduchá montáž a obsluha, ktorú zvládne každý.

POSTAVTE SI VLASTNÚ ELEKTRÁREŇ

Ak máte svoju vlastnú predstavu, čo všetko by mala elektrárnička "zvládnuť" napíšte nám a my vám pripravíme cenovú ponuku pre najvhodnejšiu zostavu.

V prípade záujmu navrhneme a zrealizujeme vám fotovoltaickú elektráreň pre váš dom, chatu, dieľňu alebo firmu. Súčasťou dodávky je i montáž a jej uvedenie do prevádzky.

Šetríte svoju peňaženku a životné prostredie pomocou solárného osvetlenia. Okrem malých domácich elektrárničiek máme pre vás i solárne svetlo novej generacie, které sa dobíja aj keď je pod mrakom, alebo zatažené. Dáte radšej prednosť solárnému svetlu s čidlom, alebo malej elektrárničke? Je to len na vás.

Využívajte alternativné zdroje energie. Solárna energia je zadarmo a ešte naviac budete šetriť životné prostredie

Silnou stránkou našej spoločnosti je skutočnosť, že všetky ponúkané výrobky sami zo zahraničia dovážame, zabezpečujeme servisné služby a dopravu až k zákazníkovi. Okrem toho vykonávame aj samotnú montáž zariadení. V prípadoch, keď si chce zákazník namontovať zariadenie sám vykonávame odborný dohľad a poskytujeme poradenskú činnosť. Ponúkame možnosť spracovania projektovaj dokumentácie a zabezpečujeme potrebné povolenia.

Pokiaľ zariadenie nie je skladom, čakacia doba je cca 10-14 dní. Informujte sa o ich dostupnosti a predpokladanom termíne dodania.

Udržujte svoj svet s našou pomocou čistý a zdravší ...

RESTORE & GREEN COUNTRY STYLE

UPOZORNENIE:

Vážení priatelia, na stránke http://www.energia.sk/spravodajstvo/bezpecnost-a-efektivnost/na-usporu-energii-v-podnikatelskych-objektoch-ide-5-milionov-eur/13484/?infoservis=997 sme našli zaujímavý článok. Možno by mohol zaujímať aj Vás. Tak teda čítajte.

Ministerstvo hospodárstva (MH) SR a Slovenská inovačná a energetická agentúra (SIEA) v najbližších dňoch, najneskôr 20. júna, uverejnia výzvu, na ktorú je vyčlenených 5 miliónov eur. Prostriedky z fondov Európskej únie budú určené pre žiadateľov zo súkromného sektora a to pre mikropodniky, malé a stredné podniky a pre všetky samosprávne kraje, s výnimkou Bratislavského kraja.

Viac detailov sa dozviete na hore uvedenej adrese.

Ing.Peter Beňo - PB management člen Team SGS   e-mail:beno@simplegreen.sk

 

Chráňte svoje ZDRAVIE, PRÍRODU, ČAS i PENIAZE

Usporiadať podľa  
Výrobca  

Vypracovať ponuku na fotovoltaickú elektráreň
Vypracovať cenovú ponuku na fotovoltaickú
Vypracovať ponuku na fotovoltaickú elektráreň

naša cena 0,01 EUR

img

Inštalácia elektrárne MSD 02-05-500W

Zariadenia MSD 02-05-500W, ktoré sme Vám nedávno predstavili a zaradili do našej ponuky si začínajú nachádzať svojich zákazníkov. Prinášame Vám niekoľko obrázkov z monáže zariadenia, ktoré naši kolegovia pomohli namontovať na rodinný dom v Čadci. Zariadenie je prepojené s kabelážou elektrického rozvodu a napája všetky svetelné okruhy v rodinnom dome. Bude ešte dovybavené meraním spotreby elektrickej energie, aby si zákazník vedel priebežne počítať úsporu, ktorú mu toto zariadenie prinesie. Keď sa zariadenie osvedčí, bude ďalej rozširované, aby pokrylo kompletnú spotrebu elektrickej energie v dome. Toto je tiež jedna z ciest, ako začať hospodárne využívať zdroje, ktoré sa nám ponúkajú a pritom neminúť veľkú sumu peňazí.

LED svietidlo LX-SLL80 so solárným napájaním a pohybovým senzorom
LED svietidlo LX-SLL80 so solárným napájaním a pohybovým senzorom
LED svietidlo LX-SLL80 so solárným napájaním a pohybovým senzorom
LX80 Solar Sensor Light je osvetlenie - lampa s 80 LED s napájaním nabíjateľnou batériou cez solárny panel . LX80 má dva prevádzkové režimy: Ručný režim: Prepnutím prepínača do polohy ON, sa rozsvieti a zostane svietiť až kým sa užívateľ rozhodne ho vypnúť prepnutím prepínača do polohy OFF Automatický režim: Prepnutím prepínača do polohy AUTO svetlo sa rozsvieti, akonáhle pohybový senzor
naša cena 75,00 EUR

LED svietidlo LX-SLL80 so solárným napájaním a pohybovým senzorom
img

MPPT regulátor nabíjania 75/15
Robustný a rychlý MPPT regulátor pre náročné podmienky s napätím panelov do 75 V. Maximálný nabíjací proud 15 A. 12-24V max 200/400Wp. BatteryLife algoritmus - adaptívne nabíjanie pre predĺženie životnosti batérie. Regulátor neustále sleduje mieru nabitia batérie a deň za dňom postupne zvyšuje úroveň napätia, pri ktorej dôjde k odpojeniu záťaže až do stavu, kedy je dosiahnutá absorpčného napätia
naša cena 98,40 EUR

MPPT regulátor nabíjania 75/15
img

Polykryštalický panel SPP30-12
Polykryštalický panel SPP30-12
Victron Energy 30Wp/12V
Solárny polykryštalický panel BlueSolar SPP30-12 so špičkovým výkonom 30Wp, pre systémy s pracovným napätím 12V. Hlavná charakteristika: - nízky súčiniteľ závislosti napätia na teplote zvyšuje účinnosť prevádzky pri vysokých teplotách - mimoriadny výkon pri slabej intenzite osvetlenia a vysoká citlivosť na svetlo v celom slnečnom spektre - 25-ročná obmedzená záruka na výstupný výkon a prevádzkové
naša cena 55,06 EUR

Polykryštalický panel SPP30-12
img

Menič napätia - 350W/12V - SINUS
Menič napätia - 350W/12V - SINUS
Menič napätia - 350W/12V - SINUS
Menič napätia - 350W/12V - SINUS Striedače malej výkonovej rady s čisto sínusovým napätím boli vyvinuté pre profesionálne použitie a sú vhodné pre naozaj širokú škálu aplikácií. Kritériá vybrané pri vývoji týchto striedačov boli: Vyvinúť striedače s naozaj čisto sínusovým výstupným napätím s optimálnou účinnosťou, ale bez veľkých kompromisov vo výkonnosti. Splnenie tohto predsavzatia umožnilo
naša cena 141,31 EUR

Menič napätia - 350W/12V - SINUS
img

Solárna batéria 5,5Ah
Solárna batéria 5,5Ah
CSB 12 V/5,5 Ah
Bezúdržbový, gelový akumulátor s napätím DC 12 V s kapacitou 5,5 Ah. Určený do malých záložných zdrojov UDC = 12V
naša cena 22,80 EUR

Solárna batéria 5,5Ah
img

Malá prenosná fotovoltaická elektráreň MRD 305-5 W s akumul. vyrobenej energie
Malá prenosná fotovoltaická elektráreň MRD 305-5 W s akumul. vyrobenej energie
MRD 305 - 5 W s akumuláciou vyrobenej energie - pre záhradkárov, na stanovanie
Malá prenosná fotovoltaická elektráreň MRD 305-5W s akumuláciou vyrobenej energie - pre záhradkárov, na stanovanie. Základnou súčasťou súpravy je fotovoltaický panel. Výkonnostné parametre panela sú 18 V/5 W/0,27 A. S akumulátorom sa prepojí 6 m dlhým káblom, ktorý je súčasťou panela. Rozmer panela je 285 x 185 x 25 mm. Gelový akumulátor v súprave, je vybavený reguláciou nabíjania a vybíjania s
naša cena 60,00 EUR

Malá prenosná fotovoltaická elektráreň MRD 305-5 W s akumul. vyrobenej energie
img

PWM Regulátor nabíjania PRS 3030
PWM Regulátor nabíjania PRS 3030
STECA Solarix - 30A, 12/24V
Regulátor STECA Solarix PRS 3030 je funkčné a spoľahlivé zariadenie. Poskytneme naňho záruku 2 roky. Pracuje bez akejkoľvek obsluhy. Pomocou niekoľkých LED v rôznych farbách možno získať informáciu o stave nabitia batérie. Regulátor sa používajú na zabezpečenie optimálnej údržby batérií. Je vybavený elektronickou poistkou, čo umožňuje optimálnu ochranu. Vlastnosti produktu : . Automatické
naša cena 48,00 EUR

PWM Regulátor nabíjania PRS 3030
img

MPPT regulátor nabíjania 100/15
Regulátor napätia ultra rýchle MPPT sledovanie. Najmä pri zatiahnutej oblohe s kontinuálnou zmenou intenzity osvitu sú vďaka tomuto regulátoru solárne zisky o 30% vyššie oproti klasickým PWM regulátorom alebo o 10% vyššia oproti pomalým MPPT regulátorom. BatteryLife algoritmus pre dlhú životnosť batérií - adaptívne nabíjanie pre maximálne predĺženie životnosti batérie. Regulátor neustále sleduje
naša cena 119,48 EUR

MPPT regulátor nabíjania 100/15
img

 
YTY5M2Nk