logo    Orné a lesné pozemky  Lesy,pôda,pozemky,farmy a iné  Sme tu pre Vás už 24 rokov 

KONTAKTY

Slovenská realitná kancelária s.r.o
tel: 0902891459
martin@realmarket.eu

ANKETA

Myslíte si, že ceny pôdy a lesných pozemkov:

stúpnu stúpnu 29% klesnú klesnú 33% zostanú na rovnakej úrovni zostanú na rovnakej úrovni 22% neviem posúdiť neviem posúdiť 17%

stráž prírody

www.realmarket.sk
  Postup pre poukázanie 2% alebo 3% dane pre

 Táto ponuka je spoplatnená. V prípade záujmu

naša cena 100,00 €


Jediný svojho druhu - špecializovaný pôdny portál pre obchod s ornou pôdou,lesmi,farmami a poľnohospodárskymi stavbami na Slovensku

 

Výkup lesov, ornej pôdy, trvalých trávnych porastov, pasienky, lúky


Všetky tu uvedené zákazky sú právne preskúmané a zazmluvnené s Pôdným Fondom (autorizovaný predaj na základe plnej moci). Niektoré zákazky sú od 01.05.2015 spoplatnené (nenávrátný poplatok) , čím máme zámer rozlíšiť serióznych a vážných záujemcov a investorov od špekulatívnych sprostredkovateľov v záujme zachovania diskrétnosti a anonymity našich klientov.

 

Poľana

 

Ponúkame službu výkupu pôdy,pozemkov pre investorov. Ukážte nám lokalitu kde máte záujem investovať a my vám zrealizujeme profesionálny výkup pozemkov za vopred stanovených podmienok vo vašom mene.

EkoPoľana,občianske združenie má záujem o výkup pôdy (lesné pozemky, lúky, pasienky, ttp, rašeliniská atď..) v Chránenej krajinnej oblasti Poľana (okres Zvolen, Detva, Banská Bystrica a Brezno). V prípade záujmu adresujte ponuku mailom na vtakyslovenska@gmail.com . 

Ponúknite Vašu pôdu našej spoločnosti, ktorá je špecialistom na obchod s pôdou a realizujte tak predaj Vašej pôdy prostredníctvom Pôdneho Fondu.

Parlament SR schválil nový zákon o nadobúdaní vlastníctva (predaj, kúpa, darovanie, zámena) ku poľnohospodárskemu pozemku. Legislatívny zámer je uprednostniť pri kúpe pozemkov miestnych poľnohospodárov, ktorí nebudú meniť poľnohospodársky charakter pôdy (vynímať pôdu z fondu) a obmedziť špekulatívny nákup pôdy, ku ktorému dochádzalo najmä zo strany zahraničných investorov cez niektoré slovenské obchodné spoločnosti alebo jednotlivcov.

Týka sa to pozemkov, ktoré sú na liste vlastníctva označené ako orná pôda, chmeľnice, vinice, ovocné sady a trvalé trávne porasty od výmery 2000m2.

Naša spoločnosť Vás prevedie procesom predaja v súlade s platným zákonom.

krajina

Poistenie poľnohospodárskych družstiev,fariem,budov,strojov,technológie,zodpovednosti a                         enviromentálnej záťaže Vám pomože eliminovať riziká v prípade poistnej udalosti

 


ZmNmMDc4