logo    Orné a lesné pozemky  Lesy,pôda,pozemky,farmy a iné  Sme tu pre Vás už 23 rokov 

KONTAKTY

Slovenská realitná kancelária s.r.o
Sokolská 1
96001 Zvolen
tel: 0902891459
poda@realmarket.eu
poda@realmarket.eu

ANKETA

Myslíte si, že ceny nehnuteľností počas krízy:

stúpnu stúpnu 30% klesnú klesnú 35% zostanú na rovnakej úrovni zostanú na rovnakej úrovni 22% neviem posúdiť neviem posúdiť 14%

 

 

www.realmarket.sk

 

foto

 

foto
Na predaj prevádzkovaná horská chata. Viac info v

naša cena 100,00 €Ponúkame na predaj rybník a okolité pozemky. Viac

 Stavebné pozemky Banská Bystrica nad Sásovou (pri

 


Jediný svojho druhu - špecializovaný pôdny portál pre obchod s ornou pôdou,lesmi,farmami a poľnohospodárskymi stavbami na Slovensku

Všetky tu uvedené zákazky sú právne preskúmané a zazmluvnené s Pôdným Fondom (autorizovaný predaj na základe plnej moci). Niektoré zákazky sú od 01.05.2015 spoplatnené, čím máme zámer rozlíšiť serióznych záujemcov a investorov od špekulatívnych sprostredkovateľov v záujme zachovania diskrétnosti a anonymity našich klientov)

foto

EkoPoľana,občianske združenie má záujem o výkup pôdy (lesné pozemky, lúky, pasienky, ttp, rašeliniská atď..) v Chránenej krajinnej oblasti Poľana (okres Zvolen, Detva, Banská Bystrica a Brezno). V prípade záujmu adresujte ponuku mailom na vtakyslovenska@gmail.com . 

Ponúknite Vašu pôdu našej spoločnosti, ktorá je špecialistom na obchod s pôdou a realizujte tak predaj Vašej pôdy prostredníctvom Pôdneho Fondu.

Parlament SR schválil nový zákon o nadobúdaní vlastníctva (predaj, kúpa, darovanie, zámena) ku poľnohospodárskemu pozemku. Legislatívny zámer je uprednostniť pri kúpe pozemkov miestnych poľnohospodárov, ktorí nebudú meniť poľnohospodársky charakter pôdy (vynímať pôdu z fondu) a obmedziť špekulatívny nákup pôdy, ku ktorému dochádzalo najmä zo strany zahraničných investorov cez niektoré slovenské obchodné spoločnosti alebo jednotlivcov.

Týka sa to pozemkov, ktoré sú na liste vlastníctva označené ako orná pôda, chmeľnice, vinice, ovocné sady a trvalé trávne porasty od výmery 2000m2.

Naša spoločnosť Vás prevedie procesom predaja v súlade s platným zákonom.

Poistenie poľnohospodárskych družstiev,fariem,budov,strojov,technológie,zodpovednosti a                         enviromentálnej záťaže Vám pomože eliminovať riziká v prípade poistnej udalosti

synklad
 


 

MjhlNmFm