NOVINKY

arr3Ostrá prevádzkaVážení zákazníci, od 1.10.2012 sme spustili plnú prevádzku e-shopu Hygienyického programu Otto.... arr3Eshop - skúšobná prevádzkaVážení zákazníci, od 1.7.2012 sme spustili skúšobnú prevádzku Eshop-u Hygiena Otto. Nájdete tu...

TOVAR V AKCII

naša cena 15,50 €
skladom
naša cena 15,00 €
skladom

KONTAKTY

Jonsson s.r.o.
Tallerova 4
811 02 Bratislava
tel: +421 917 533 023
napíšte nám

NAJPREDÁVANEJŠÍ


Majte svoj PURELL stále po ruke, v kabelke,
PURELL Advanced 60 ml okamžitá dezinfekcia rúk, 24 ks

naša cena 65,00 €

skladom
novinka
top produkt

Vitajte v e-shope Hygienického programu Otto

Špina je na vašich topánkach

Program modernej bezdotykovej hygieny.

Hygienický program Otto je začiatkom úplne nového levelu hygieny, čistoty a zdravia človeka. Naša spoločnosť sa špecializuje na moderné a múdre riešenia, ktoré fungujú už vo viac ako 40 krajinách po celom svete.

Napríklad automatický nazúvač návlekov na špinavú obuv Otto Comfort v sebe nesie až 21 medzinárodných patentov.

V USA ho využívajú bežne aj obyčajný ľudia. Najväčším zákazníkom je spoločnosť Boeing, ktorá vyrába známe lietadlá, ktorými cestujeme na dovolenky po celom svete. Je totiž spoľahlivý, jednoduchý a nepotrebuje elektriku! Je to mechanický stroj, ktorý Vás „obuje“ a na nič iné sa nehrá.

Alebo bezdotykové dávkovače s celosvetovo najpredávanejšou dezinfekciou na ruky PURELL® od  GOJO®. Už žiaden dotyk dávkovača. Nepotrebujete umývadlo a ani vodu! Ponúkame aj bezdotykové dávkovače na penové mydlá, ktoré svojim systémom a hygienicky uzavretými náplňami ušetria až 30% finančných nákladov na hygienu rúk.

Vážený obchodný partner. Verím, že naša kompletná ponuka Vás presvedčí, že Hygienický program Otto je trvalým riešením na Vaše starosti s čistotou, hygienou a zdravím. Tešíme sa na spoluprácu.


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Otto Comfort - REPASOVANÝ
automatický nazúvač návlekov so zásobníkom na 2 balíky návlekov
Otto Comfort - automatický nazúvač hygienických návlekov - Repasovaný so zárukou 3 roky Vložíte nohu, potiahnete a návlek je obutý – Otto Comfort Otto Comfort - automatický nazúvač hygienických návlekov na topánky sa uplatní všade, kde je potrebné udržať čisté priestory. Aj na zdanlivo čistých topánkach sú milióny nebezpečných patogénov - baktérie, vírusy, plesne a najmä výkaly. Otto Comfort Vás
bežná cena bez DPH: 499,00 €
naša cena 199,00 €

Otto Comfort - REPASOVANÝ
skladom
akcia
doprava zdarma
top produkt

 
NTY4ODUwM