Úvod »LYNGDORF» LYNGDORF BW-2


        

LYNGDORF BW-2

novinka

 

naša cena bez DPH : 915,83 € (27 590,40 Sk)
naša cena s DPH (20 %):
1 099,00 € (33 108,47 Sk)

Aktívny BW-2 je navrhnutý ako subwoofer s vysokou šírkou pásma s cieľom reprodukovať hudbu a zvukové stopy s plnou dynamikou a presnosťou. Minimalistická konštrukcia  zabezpečuje, že všetky zdroje sú zamerané na čo najlepšiu reprodukciu zvuku.

Frekvenčný rozsah BW-2 je v režime "bypass" až 800 Hz, na rozdiel od tradičných subwooferov, ktoré sú typicky obmedzené na 120 Hz. Inými slovami, toto je vodič, ktorý sledujú signál s extrémnou presnosťou.Preto môže skutočne hrať hudbu, a to nielen ticho a výbuchy akčného filmu.

 

Model BW-2 je navrhnutý s dôrazom na diskrétnosť. K dispozícii v čiernej či matnej bielej farbe - umožňuje bezproblémovú integráciu do akéhokoľvek moderného interiéru.

Môže byť umiestnený stojaci vzpriamene alebo na boku, aby sa zmestil do voľného priestoru. Vďaka tomu je ideálnym doplnkom pre akýkoľvek systém stereo alebo domáceho kina.

 

Vnútorný zosilňovač je vlastný dizajn Class-D založený na našich viac ako 15-ročných skúsenostiach s navrhovaním zosilňovačov audiophile Class-D. S výkonom 400 wattov môže poskytnúť dostatočný výkon na ovládanie vodiča aj na extrémnych úrovniach.

 

Na zakázku vyrobený 10-palcový woofer ovládač má masívny magnet a hlasovú cievku na ovládanie frekvenčnej odozvy v kompaktnej skrini. Výsledkom je mimoriadne rýchla reakcia a vysoká účinnosť.

Pre zaistenie dokonalého pohybu piestu kužeľa je vyrobený z hlboko eloxovaného hliníka. Konštrukcia otvoreného koša umožňuje ventiláciu pod pavúkom, čo spolu s ventilovým pólom zabraňuje pretlaku a podtlaku spôsobiť mechanické straty pri pohybe kužeľa.

Vodič je umiestnený mimo stredu, aby vodič mohol byť čo najbližšie k podlahe a stene. Kompaktný dizajn nielenže znižuje rezonanciu skrine, ale umožňuje aj optimálne spojenie s miestnosťou.

VIAC AKO SUBWOOFER

BW-2 má dva vstupné režimy. Ak ho nastavíte na "Line in", môže byť použitý s bežnými zosilňovačmi a procesormi a má frekvenčný rozsah od 25 do 200 Hz. Rovnako ako u bežných subwooferov máte kontrolu nad úrovňou, frekvenčným rozsahom a fázovým nastavením.

Ak máte zosilňovač Lyngdorf Audio, môžete obísť interné filtre. Frekvenčný rozsah je teraz až 800 Hz a BW-2 môžete použiť ako hraničný basový reproduktor, aby ste zvýšili výkon vášho systému na novú úroveň.

AŽ LEPŠIE SPOLU

Kombinácia BW-2 s našimi satelitnými reproduktormi MH-2 spolu s modelom TDAI-2170 so zabudovaným systémom RoomPerfect ™ a digitálnymi križovatkami vytvorí celý systém, ktorý jednoducho prekoná čokoľvek v cenovom rozpätí alebo nad jeho cenou.

Logistika je neuveriteľne jednoduchá. Jednoducho pripojte MH-2 a jeden alebo dva BW-2 do TDAI-2170, prepnite BW-2 na funkciu "bypass" a zvoľte prednastavené nastavenie reproduktorov v nastavení TDAI-2170 Ponuka. Dokončite to spustením aplikácie RoomPerfect ™. Potom sa posaďte a užívajte si.

TECHNICKÉ DETAILY

Popis : 
Aktívny subwoofer s vysokou šírkou pásma 
Zosilňovač : 
400 wattov, typ triedy D 
Vodič : 
10 "vodič s dlhým prehadzovaním (+/- 15mm / 0,6in), Ø 50mm / 2v hlasová cievka, Materiál kužeľa: hlboký eloxovaný hliník, vetraný magnet 86oz / 2,4kg 
Frekvenčná odozva : 
25 až 200 Hz (s použitím vstupnej linky), 25 až 800 Hz (s použitím vstupného obtoku) 
Citlivosť : 
Citlivosť 91 dB (2,83 V / 1 m) 
Ovládacie prvky : 
(0 až -180 °), Ovládanie úrovne, Frekvencia X-over (60 až 200 Hz), Automatické zapnutie / zapnutie 
Pripojenia : 
RCA / analógový mono vstup 
Rozmery (V x Š x H) : 
44 x 32,5 x 17,2 cm, 17,3 x 12,8 x 6,8 palca 
Vyhotovenie : 
Vysoko lesklý čierny alebo matný biely

N2Y1NGY3