Úvod »» LYNGDORF MP-50


        

LYNGDORF MP-50

novinka

 

naša cena bez DPH : 9 991,67 € (301 008,95 Sk)
naša cena s DPH (20 %):
11 990,00 € (361 210,74 Sk)

Projektovaný a vyvinutý v Dánsku spoločnosťou Lyngdorf Audio, špičkový procesor priestorového zvuku MP-50 poskytuje priestorový zvukový zážitok, ktorý prekračuje všetko, čo je v jeho triede.

Pokiaľ ide o technológiu korekcie miestností, nič sa neblíži k RoomPerfect ™ MP-50, s najmodernejšou technológiou na prispôsobenie zvuku vo vašej miestnosti.

Medzi ďalšie najdôležitejšie prvky v zozname vyčerpávajúcich špecifikácií MP-50 patrí najmodernejšia fáza HDMI s prechodom 4K a HDCP 2.2; podpora formátov Dolby® Atmos, DTS: X a Auro-3D®; 16 symetrických XLR výstupov pre výkonové zosilňovače; nástroj na vyjadrenie osobných preferencií; plne digitálne spracovanie signálu; a voliteľný digitálny vstup AES / EBU kompatibilný s DCI pre integráciu s digitálnymi kino servermi.

 

KOREKCIA ROOMPERFECT ™

S programom RoomPerfect ™ ponúka MP-50 dokonalý zážitok z priestorového zvuku rovnako dobre ako obývacie izby, mediálne priestory a domáce kiná. Bez potreby rozsiahlej akustickej úpravy získate priestorový systém s optimálnou frekvenčnou odozvou, bezproblémovým vyrovnaním úrovne a riadením basov, ktorý dokonale integruje reproduktory a subwoofery, a viac voľnosti pri výbere reproduktorov a ich umiestnení.

 

 
 
 
 
 
 
1:07
 
 
 
 
 
Wistia video thumbnail - Lyngdorf Audio RoomPerfect
 
 
 
 
 
 
 

 

IMMERSÍCIE SURROUND ZVUK

MP-50 ponúka plnú podporu formátov Dolby® Atmos, DTS: X a Auro-3D®, ako aj starších formátov priestorového zvuku. Procesor je vybavený 16 symetrickými XLR výstupmi a môže produkovať 12 jedinečných kanálov. Zostávajúce 4 výstupy možno použiť pre ďalšie reproduktory alebo basové reproduktory.

MEDIÁLNY PREHRÁVAČ

MP-50 je vybavený vstavaným prehrávačom médií, ktorý sa pripája k službám ako Spotify a Airplay, rovnako ako internetové rádio. Prostredníctvom káblovej siete alebo konektora USB môžete pristupovať k vašej knižnici hudby a vychutnávať si ju stereofonne alebo ako mixážny s priestorovým zvukovým formátom.

 

Vstavaný nástroj na vytváranie hlasu MP-50 vám umožní prispôsobiť 32 hlasov, a tak zmeniť celkovú tonalitu systému podľa vašich preferencií a venovať hlasy každému vstupu procesora. Môžete tiež vytvoriť hlasovanie, ktoré kompenzuje konkrétny záznam.

Každá výpoveď môže pozostávať z až osem filtrov s nastaviteľným ziskom a Q, ktoré sú ovládané cez rozhranie prehliadača, čo zobrazuje účinok každého filtra, ako aj celkový účinok na tonality.

DEAD SILENT

Vďaka extrémne nízkymu hluku pozadia pri plne digitálnom spracovaní signálu v modeli MP-50 budete mať skúsenosti. , , ticho. Všetko si môžete vychutnať od najmenších detailov až po najhlasnejšie tresky s plnou dynamikou a realismom. Ak si však vychutnáte tiché chodby z hudby alebo kina, musí byť vaša izba pokojná. Toto je ďalší prínos digitálneho prístupu. MP-50 nevytvára veľa tepla, a preto má len pasívne chladenie bez potreby ventilátorov indukujúcich hluk.

 

SPOJENIE

Rôzne vstupy a výstupy poskytujú množstvo možností na pripojenie audio a video zdrojov vrátane osem vstupov HDMI a dvoch HDMI výstupov, štyroch optických a troch digitálnych koaxiálnych vstupov, vstup USB, ktorý podporuje zvuk až do 192kHz / 32bit, a vstup AES / EBU plus XLR konektor pre kalibračný mikrofón RoomPerfect ™. K dispozícii je aj výstup HDBaseT ™, sada funkcií, ktorá dokáže konvergovať nekomprimované digitálne video a audio plné HD prostredníctvom kábla LAN 100m / 300ft.

BUILT TO LAST

MP-50 je, rovnako ako všetka elektronika Lyngdorf Audio, postavená na najvyššej úrovni. Všetko je jednoducho najlepšie vo svojej triede - od dôkladného dizajnu založeného na 20 rokoch know-how v digitálnom spracovaní signálu, výberu komponentov, mechanickom prevedení, výrobe a 48 hodinách napaľovania pred konečným QA. Každý krok zaisťuje nielen maximálny výkon, ale aj produkt s najvyššou spoľahlivosťou v priemysle.

 

FLEXIBILITA V INŠTALÁCII

Viaceré možnosti ovládania vám umožnia integrovať MP-50 s riadiacimi systémami, infračervenými senzormi a spúšťačmi, zatiaľ čo ovládanie IP alebo infračervené diaľkové ovládanie ponúkne priamu kontrolu všetkých funkcií.

 

DCI-VYHOVUJÚCI DIGITÁLNY VSTUP AES / EBU

Pre fanúšikov filmov ponúka MP-50 voliteľnú aktualizáciu s digitálnym vstupom AES / EBU, ktorý je kompatibilný s DCI, pre integráciu s digitálnymi kino servermi.

TECHNICKÉ DETAILY

Dekódovanie : 
Dolby Digital, Dolby Digital EX, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS, DTS ES Discrete 6.1, DTS ES Matrix 6.1, DTS 96/24, DTS-HD Audio s vysokým rozlíšením, DTS- X, AURO-3D® 
Spracovanie : 
Dolby surround, AURO-MATIC®, Auro 2D, DTS NEO: X, DTS Neurálne: X, film, hra, hudba, stereo, party 
Audio vstupy : 
8 x HDMI ™ (≤192kHz / 24bit), 1 x S / P-DIF vstup AES / EBU (≤192kHz / 24bit), 3 koaxiálne vstupy S / P-DIF (≤192kHz / 24bit). 4 x S / P-DIF optické vstupy (≤96Hz / 24bit), 1x USB audio vstup (≤192kHz / 32bit), 1x XLR mikrofón. vstup pre kalibráciu 
Audio výstupy : 
16 x analógové výstupy XLR (5,0 Vrms), 1 x SPDIF koaxiálny digitálny zónový výstup (pevný 96kHz / 24bit) 
Video vstupy : 
8 x HDMI ™ (HDCP 2.2), podporuje 3D, 4K UHD a HDR10 
Video výstupy : 
2 x HDMI ™ (HDCP 2.2), 1 x HDBaseT ™, Upscaling všetkých video na 4K ultra vysokého rozlíšenia, Žiadne zníženie počtu videí 4K 
Prehrávač médií : 
Internetové rádio (vTuner), Spotify connect, DLNA Support, Airplay 
Voliteľný modul : 
DCI-kompatibilný digitálny vstup AES / EBU pre filmové servery 
Možnosti umiestnenia : 
Rack mount a voľne stojace 
Rozmery (V x Š x H) : 
14,7 x 45,0 x 37,0 cm, 5,8 x 17,7 x 14,6 in 
Hmotnosť : 
7 kg / 16,5 lbs

OWU3ZGRk