Dvere do vane - často kladené otázky

Ako dlho trvá inštalácia dverí do vane?

- Inštalácia dverí do vane trvá približne 4-6 hodín v závislosti od náročnosti pozície dverí  a od spôsobu osadenia vane vo Vašej kúpeľni.

Do akých vaní viete dvere inštalovať?

- Dvere vieme inštalovať do akrylátových, sklolaminátových, plechových, oceľových, smaltovaných a aj do drevených vaní. Jednoducho do všetkých druhov bežne dostupných vaní.

Čo ak mám vaňu stavebne zabudovanú?

- Do stavebne zabudovanej vane môžeme dvere do vane inštalovať s úplnou ľahkosťou a bez väčších technických problémov.

Dôjde k porušeniu obkladu?

- NIE! Pri nami ponúkanom systéme inštalácie dverí do vane nedochádza ku žiadnemu poškodeniu pôvodného obkladu vane alebo okolia vane, rovnako nedochádza ku poškodeniu iných súčastí kúpeľne.

Kedy môžem vaňu opäť používať?

- Vaňa je použiteľná po uplynutí 24 hodín od montáže.

Ak nemám vaňu pevne osadenú viete mi s tým pomôcť?

- Áno, vašu pôvodnú vaňu vieme stavebne zabudovať a následne do vane osadiť dvere.

Ako riešite čelo vane?

- Čelo vane môže byť dodatočne riešené viacerými spôsobmi ako napríklad: stavebné zabudovanie a následné natretie zvoleným farebným odtieňom. Možnosť stavebne zabudovať a čelo vane obložiť zvoleným obkladom. Použitím takzvaných dibondových hliníkových tabúľ v rôznych farebných prevedeniach. A mnohé iné riešenia podľa možností vo Vašej kúpeľni.

Viete inštalovať dvere aj do rohovej vane?

- Áno vo väčšine prípadov dokážeme inštalovať dvere aj do rohovej či inak asymetrickej vane.

Ako dlho sa čaká na výrobu dverí?

- Výroba dverí a následná montáž sa realizujú v horizonte 3-4 týždne od obhliadky a zaplatenia zálohy.

Je obhliadka spoplatnená?

Áno poplatok za obhliadku je vo výške 50€. Tento poplatok sa následne odráta pri vyúčtovaní po montáži dvierok do vane. Poplatok sa neúčtuje len v prípade, že nedokážeme realizovať montáž dverí do Vašej vane.

Aká je cenová relácia dverí do vane?

- Kontaktujte nás prosím za účelom vytvorenie cenovej kalkulácie ktorá bude zohľadňovať vami  vybraný variant dverí, obhliadku u Vás doma a aj následnú montáž.

Skutočne vaňa tesní a netečie?        

- Áno do vane si môžete bez obáv napustiť vodu tak ako doteraz.

Viete nám dodať aj príslušenstvo?

- Áno vieme dodatočne namontovať madlá, podhlavníky, protišmykové podložky a vaňové zásteny pre viac informácií o tomto sortimente nás prosím kontaktujte.

Je možné v prípade poškodenia kúpiť náhradné diely?

- Samozrejme, pre všetky nami montované dvere do vane Vám vieme zabezpečiť náhradné pánty, dvere kľučky a samozrejme aj tesnenia.

Ako je uchytené tesnenie?

- Tesnenie je nasunuté v ráme dverí do vane, jeho jednoduchý systém uchytenia umožňuje jednoduché vybratie za účelom čistenia či výmeny v prípade mechanického poškodenia.  Žiadne lepenie ani lisovanie!

Aká je záruka a servis?

- Na dvierka do vane a kompletnú inštaláciu sa vzťahuje záruka až 5 rokov! Samozrejme po uplynutí záruky neprichádzate o servis ši dostupnosť náhradných dielov. Naša spoločnosť garantuje dostupnosť náhradných dielov minimálne po dobu životnosti dvierok a rovnako aj možnosť kompletného servisu po uplynutí záruky!

Späť na dvere do vane

 

MmYxZWM5N