O NÁS
Naše aktivity.

 

 

 

CNI Tlač servis, spol. s r.o. už viac ako 10 rokov pôsobí na slovenskom trhu ako rýchly, flexibilný a spoľahlivý dodávateľ polygrafických materiálov. Hlavnou činnosťou našej firmy je príprava tlačových farieb ako aj predaj, výroba a dodávka spotrebného materiálu, prípravkov, pomocných prostriedkov a pomôcok pre polygrafický, papierenský, plastikársky a ostatný priemysel. Od roku 2001 poskytujeme zákazníkom kvalitatívny štandard ISO 9001:2000.


 

Náš sortiment tvoria produkty významných svetových výrobcov a spoločností. Zameriavame sa hlavne na:

- tlačové farby a spotrebný materiál
- fólie pre razbu za tepla
- laminovacie fólie
- holografické fólie - ochranné prvky
- obojstranne lepiace pásky (OLP)
- tvarové výseky z OLP
- netkané textílie a jednorazové utierky
- čistiace prostriedky a prostriedky osobnej hygieny
- UV - technológiu a zariadenia
- špeciálne stroje
- ...

Miešanie farieb, konfekciu a lištovanie ofsetových poťahov, rezanie razbových fólií a obojstranne lepiacich pások, či požadované výseky realizujeme pomocou vlasného strojného vybavenia.

Okrem predaja materiálov ponúkame záručný a pozáručný servis predaných strojov a zariadení, poskytujeme zaškolenie obsluhy a organizujeme odborné semináre a vzdelávacie kurzy pre zvýšenie kvalifikácie pracovníkov priamo vo firmách.

K výrobnému profilu firmy patrí aj vývoj a výroba ekologických čističiek vôd kontaminovaných vodou riediteľnými tlačiarenskými farbami a technický servis čistenia tlačiarenských vôd.


ODZmY2Qx