logo    P O Ľ A N A  Chránená krajinná oblasť  Biosférická rezervácia Poľana 

KONTAKTY

ANKETA

Je pre Vás ochrana prírody dôležitá?

áno áno 53% áno, ale nevenujem jej pozornosť áno, ale nevenujem jej pozornosť 34% nie príliš nie príliš 7% nie nie 7%

logo podny fond

foto

 

 


Management

Ing. Vladimíra Fabríciusová
riaditeľka RCOP vo Zvolene
riaditeľka Správy CHKO Poľana
vladimira.fabriciusova@sopsr.sk

RNDr. Nora Balková-anorganik
nora.balkova@sopsr.sk

Ján Bariak-profesionálny strážca
jan.bariak@sopsr.sk

Ing. Vladimír Hrúz-zoológ
vladimir.hruz@sopsr.sk

Ing. Miroslav Jarný-krajinár
miroslav.jarny@sopsr.sk

Ing. Martin Kochlica-lesník
martin.kochlica@sopsr.sk

Katarína Luptáková-techn.-administratívny pracovník
katarina.luptakova@sopsr.sk

Ing. Peter Potocký-botanik
peter.potocky@sopsr.sk

Ing. Ivan Rybár-lesník
ivan.rybar@sopsr.sk

RNDr. Ivan Valach-zoológ
ivan.valach@sopsr.sk

Zoznam členov Stráže prírody pri Správe CHKO Poľana

 

 

telefón

mobil

e-mail

1.

Becher František

 

0903 263 217

fero.becher@net.space.sk

2.

Bíro Ladislav

 

0914 113 484

ladislav.biro@gmail.com

3.

Bučko Jozef

 

0908 215 995

bucko@nlcsk.org

4.

Dropa Peter

045/533 12 34

0903 821 120

petergast@gmail.com

floweno@pobox.sk

5.

Dzurák Peter

 

0907 764 684

innyasha@orangemail.sk

6.

Fekiač Vladimír

 

0903 590 895

vladimír.fekiac@astrazeneca.com

7.

Gut Jozef

 

0907 841 721

gut.jozef@stonline.sk

8.

Hrončiak Pavel

048/414 14 81

0903 451 350

pavelhronciak@inbox.sk

9.

Hruška Miroslav

 

0908 612 998

 

10.

Jančík Robert

048/419 50 30

0918 444 033

0902 688 086

jancik.lb@azet.sk

11.

Jankovič Jaroslav

045/547 98 10

0904 457 332

jankovic@nlcsk.org

12.

Kostúr Roman

 

0907 441 640

0903 289 836

letkovaS@seznam.cz

13.

Krištín Anton

045/533 05 87

045/533 09 14

 

kristin@sav.savzv.sk

14.

Kunca Vladimír

045/520 62 20

0907 689 261

kunca@fee.tuzvo.sk

vkunca@pobox.sk

15.

Letková Silvia

 

0907 441 640

0903 289 836

letkovaS@seznam.cz

16.

Libiak Ivan

 

0915 219 475

benova@vsld.tuzvo.sk

19.

Oslanec Juraj

 

 

joslanec@stonline.sk

20.

Petrík Kazimír

048/618 24 26

0908 861 731

ollerova@vsld.tuzvo.sk

21.

Porubský Tomáš

 

0905 973 589

tomas.p@post.sk

22.

Ridzoň Milan

048/611 77 84

0902 207 691

 

23.

Ridzoň Peter

048/611 77 84

0910 178 641

 

24.

Ridzoň Vladimír

048/617 61 28

 

 

26.

Sedlák Jozef

 

0903 307 998

chatapodhrbom@szm.sk

27.

Sladkovský Martin

 

0902 891 459

vtaky@realmarket.eu

28.

Šouc Ján

045/532 30 60

 

 

29.

Turečeková Slávka

 

0908 154 084

sturecekova@yahoo.com

30.

Varga Miloš

 

0915 895 991

horasvk@orangemail.sk

31.

Vician Vladimír

045/694 11 89

0908 915 872

vician@post.sk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


NDY2MTg4