logo    Bytový textil-GALAXIA  Katarína Nagyová  S nami si oddýchnete 

Pre zákazníkov z blízkeho okolia sme otvorili predajňu bytového textilu Galaxia v Štúrove na Hlavnej  ulici č.56.Predajňa je na pešej zóne.

V predajni Vám vyrobíme , paplony aj vankúše , návlečky , návlečky na malé aj veľké vankúše ,podľa vašej miery a potreby. Máte možnosť výberu z viacerích druhov kvalitných látok.

Zákazníkom z blízkeho okolia ponúkame, opravy odevov, skracovanie nohavíc a sukní, výmena zipsov v svetroch ,bundách, kabátoch , nohaviciach,ušitie záclon a závesov na kvalitných strojoch .

 


Sedáky na stoličky a molitany

Sedáky a polstre sú vyrobené z kvalitného materiálu.Ako náplň sa používa molitan, molitanová drť, polyesterové rúno,alebo kombinácia molitanu s polyesterovým rúnom. Polyesterové rúno zvyšuje pocit tepla pri sedení, alebo pri oddychu na lehátku,alebo lavičke.Ako vrchný materiál sa používa látka bavlnená,alebo polyesterová.V každej sekcii nájdete popis a druh látky.Naše fotografie sú len orientačné.Ponúkame Vám možnosť výberu podla Vašich potrieb.Sami si môžete navrhnúť čo potrebujete a po skontaktovaní s nami,Vám vyrobíme tovar ktorý potrebujete.Vy si vyberiete farbu,rozmer,aj hrúbku sedáka,alebo polstra.Pre Vás vyrobíme sedáky na stoličky bez opierky alebo s opierkou,sety na rohové lavice, plastové stoličky,hojdačky,rôzne lehátka,drevené lavice,záhradný nábytok a iné podľa Vášho želania. Poradíme Vám pri výbere materiálu,pri hrúbke,aj pri farbe.

Hľadanie podľa parametrov:

Usporiadať podľa  

molitanempty
molitan
bežná cena 11,00 €

naša cena 9,50 € (286,20 Sk)

img


molitanempty
molitan

naša cena 13,50 € (406,70 Sk)

img


molitanempty
molitan

naša cena 7,50 € (225,95 Sk)

img


SETY SEDÁKOV NA ROHOVÚ LAVICUempty
SETY SEDÁKOV NA ROHOVÚ LAVICU

naša cena 19,35 € (582,94 Sk)

img

Y2YzYjQ3