UMENIE

VIDEO - Transmisné Obrazy, Ľubica Weiss


TEMA ELEKTROSMOG

Skodi jej elektrosmog TV Markiza 14.2.2016 .

Pani Horvatova trpí elektrocitlivosti. Musí prespať v aute, lebo v byte sa nevyspi.
Elektrosmog je veľký problém, ktorý vyžiada, aby sa viac ludi zaoberalo riešením.
Elektrocitlivost nie uznaná ako diagnóza na Slovensku.

 

 


VIDEO - ELEKTROSMOG JOJ TV


"Otrava mobilními telefony"

Brožura na stiahnutie

!!! ZADARMO pre Vás!!!


SKÚSENOSTI SO SWISS TESLA HARMONIZAČNÝMI PLATNIČKAMI

..."Ako keby som mala externu baterku, o veľa viac energiu mám. Nahrdelník čakrových platničiek harmonizuju aj v chranialnom rytme a predlžovalo učinok tejto terapie." Jaquelina, Bratislava


Velmi senzibilna slečna z Bratislavy nám napisala: "Ta fialová kruhová platnička (9cm), ktoru som si od vás kupila je priamo zázračná. Velmi mi pomohla pri cestovaní v lietadle i pre bolestach. Mám s nu velmi dobré skusenosti. Lepšie sa sústredim a spánok sa mi upravuje. Myslim že mám i viac energie."


"Dobrý deň, Chcel by som objednať pár vecí od Vás, nakoľko s platničkami som maximálne spokojný a odkedy nosím na krku prívesok purpurovej, tak som stále zdravý ako ryba. S ostatnými farbami som sa k práci s nimi ešte tak nedostal...postupne časom pridám." Richard, Trenčín


"Teplo, láska, krása, harmonia, súzvuk so svetlom, radosť z bytia, Boži dotyk, liečenie svetielkom, hravosť a všetko sa spaja v liečivou Láskou, objatie od Boha . . . naplňujúci pocit ... ODPORÚČAM ZAŽIŤ ... mier, mier, mier." Monika, Myjava po chvilke meditovania s platničkami


"Od kedy som postavila vami zaslanu najväčšiu (čiernu) platničku kolmo na zem oproti vchodovým dverám, krče (spojene s elektrosmogom) som už nedostávala pri prechádzaní chodbou na toaletu a do kúpelne, čo pre mňa znamenalo obrovskú úľavu." pani Beata, Poprad


"Mala som pod postelou geopatogennu zónu. Už pol roka som nemohla dobre spávať. Po položeni čiernej platničky pod vankúš som ihned prvu noc dobre spala, a odvtedy mám pokojný spánok. Zachránila mi živoť. Ďakujem." Liat, Viedeň


 Téma SVETOVÝ UČITEĽ

VIDEO Kristove Znamenia

Kristove Znamenia

 

 

 

Video Živá Voda

Tento unikátny film dokumentuje výskyt liečivých prameňov vo svete. Majú mimoriadne liečivé kvality.Tieto pramene boli energetizované Maitreyom. Postupne ich bude odhaľovaných 777 po celom svete. Tento film dokumentuje pramene v Indii, Nemecku i v Mexiku. 
Na konci filmu je dokumentované Maitreyove zázračné zjavenie v Nairobi, Kenia v roku 1988, kde sa zjavil pred 6000 ludi, ktorí v ňom spoznali Krista. Mnohí z nich boli zázračne vyliečení. Počas dňa bola nafilmovaná žiarivá hviezda na oblohe. Žial zvukova stopa bola odstranena zo strany YouTube.


 

 Žiarivá Budúcnosť Pred Ľudstvom - Ak Zvolíme Múdro 

 "Zdroje Planéty sú Božským Právom pre užívanie celého Ľudstva, majú byť zdieľané rovnomerne. Je nutné upraviť ekonomické usporiadanie tak, aby Potraviny, Ubytovanie, Zdravotná Starostlivosť a Vzdelanie boli Univerzálne práva pre Všetkých Ľudí"

"Plány pre Redistribúciu Svetových Zdrojov Už Existujú a očakávajú aby ľudstvo žiadalo ich Zavedenie!"
"Máme dve možnosti, dve Cesty do budúcnosti:
1. Chamtivosť, sebeckosť = smrť; 
2. Princíp Božského Zdieľania a vytvoriť Žiarivú Novú Civilizáciu. 
"Budúcnosť je v našich rukách, v našom rozhodnutí" hovorí Maitreya.


Peter a Lubica Weiss, Príchod Svetového učitela from Cesty k sobě on Vimeo.

VIDEO - PRÍCHOD SVETOVÉHO UČITEĽA


 KNIHA: Mimoriadna Doba Mimoriadne Bytosti:

 "Práve som dočital "Mimoriadna Doba od p. Petersona. Hlboko to zatriaslo mojim vnutrom. Ďakujem." Peter, Bratislava

   Somavedic QUANTUM     pôvodný názov bol "biely", je to posilnený Somavedic Lumen a je vhodný na umiestnenie v priestoroch, kde sa denne pohybuje množstvo ľudí, čo je vhodné pre biorezonančné strediská, ordinácie, masážne, kozmetické salóny, obchody i firmy, kde máme veľmi pozitívne referencie. Tento model doporučujeme i pre tých, ktorí často cestujú a prespávajú v hoteloch, kde sa často
naša cena 300,00 €

Somavedic Quantum + DARČEK privesok
novinka

  Somavedic Harmonie obsahuje všetky funkcie Somavedicu Lumen a má doplnené frekvencie na likvidáciu parazitov, vírusov, baktérií a plesni. Vzhľadom k nechemickej ceste ich likvidácie účinky nastávajú po jednom až troch mesiacoch.    
naša cena 300,00 €

Somavedic Harmonie + DARČEK privesok
novinka

  Somavedic Atlantik   upravuje štruktúru, vlastnosti, pamäť a energetický potenciál vody, nielen podľa výskumov Dr. Masaru Emoto. Odstraňuje záťaže vody, ktoré často spôsobujú bolesti v krku a nedostatočný pitný režim. Podľa skúseností užívateľov Somavedicová voda vybudzuje pitný režim, ktorý je veľmi dôležitý na správne fungovanie a dosiahnutie zdravia.      
naša cena 300,00 €

Somavedic Atlantik + DARČEK privesok
novinka

Somavedic Prívesok   Komunikuje so Somavedic pristrojom.   Je to maly a velmi šikovny programovatelny pristroj do ktory je možne vkladat množstva vlastných programov, samozrejme pozitívnych.          
naša cena 15,00 €

Somavedic Prívesok
novinka

 

Somavedic Harmonizér

Usporiadať podľa 
Výrobca  

  Somavedic QUANTUM     pôvodný názov bol "biely",
Somavedic Quantum + DARČEK privesok

naša cena 300,00 €

novinka


  Somavedic Harmonie obsahuje všetky funkcie
Somavedic Harmonie + DARČEK privesok

naša cena 300,00 €

novinka


  Somavedic Atlantik   upravuje štruktúru,
Somavedic Atlantik + DARČEK privesok

naša cena 300,00 €

novinka


Somavedic Medic Tento najsilnejši model vychádza z
Somavedic Medic + DARČEK privesok

naša cena 500,00 €Somavedic Medic Urán Sklenený korpus je vyrobený z
Somavedic Medic URÁN + DARČEK privesok

naša cena 680,00 €Somavedic Prívesok   Komunikuje so Somavedic
Somavedic Prívesok

naša cena 15,00 €

novinka

Somavedic je prístroj, ktorý dokáže spoľahlivo eliminovať a následne úplne odstrániť nežiaduce vplyvy geopatogénnych a patogénnych zón, vodných krížov, Curryho i Hartmanových pásov, ťažkých kovov, elektrosmogu a psychosomatických reakcií organizmu. Prístroj Somavedic je zostrojený po niekoľkoročnom výskume a vývoji. Bol testovaný a overovaný nielen odborníkmi z oblasti prírodných vied, ale aj prevádzkovateľmi diagnosticko-terapeutických centier.

Somavedic eliminuje negatívny vplyv geopatogénnych zón a elektrosmogu na človeka, flóru i faunu. Takisto odstraňuje negatívne vplyvy na fyzické i duchovné zdravie a slúži na celkové harmonizovanie tela a mysle. Harmonizuje vzťahy v rodine, zlepšuje metabolizmus a spánok. Je dôležitý pre očistu domáceho aj firemného prostredia. Dosah prístroja Somavedic je v polomere 30 m  a tvorí guľu okolo prístroja. Jeho žiarenie prechádza cez steny domu, tak ako aj cez negatívne pole geopatogénnych zón.

Nepriaznivé vplyvy geopatogénnych zón a elektrosmogu sa môžu prejavovať rôzne podľa miesta, intenzity a taktiež citlivosti každého z nás. Miernejšie účinky sa prejavujú ako nepohodlie na fyzickej či psychickej úrovni. Medzi fyzické prejavy patria bolesti hlavy, bolesti chrbta, ochorenia chrbtice, trvalé reumatické ochorenia, stuhnuté svaly a celkové vnútorné napätie. Na psychickej úrovni to býva prevažne nervozita, nesústredenosť, podráždenie, vyčerpanie, či neschopnosť vydržať pri práci. Uvediem ešte niekoľko príkladov: trvalá slabosť pri rannom vstávaní - pocit ťažkopádnosti, nepokojné sny alebo nespavosť - deti utekajú v noci k rodičom, starší menia polohy spánku, nervové choroby, ťažkosti tráviaceho traktu, chronický katar hrdla a žalúdka, srdečné choroby. Paleta možných prejavov je veľmi široká. Okrem energetického vyčerpania môžu GPZ stáť aj za vznikom a trvaním onkologických ochorení.

Prikladáme veľký dôraz na použitie SOMAVEDICOV v strediskách, kde dochádza k permanentnému znečisťovaniu priestoru vďaka rôznym typom zón, elektrosmogu a od klientov. Najmä biorezonančné prístroje sú „zanášané“ energiami klientov, preto je potrebné prístroje čistiť tak ako aj operátorov. V praxi to znamená oveľa menšiu únavu terapeutov a získanie presnejších výsledkov meraní.

Somavedic MEDIC získal certifikát medzinárodnej spoločnosti pre výskum elektrosmogu IGEF a odznak IIREC

 

 

 

NDdlZWZmND