Viac informácií nájdete v BLOGU

Sledujte nás na Facebooku

 

Harmonizér Somavedic

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Harmonizér Somavedic Prívesok
 

Naša cena 15,00 €

novinka


novinka


novinka
top produkt
novinka
top produkt


top produkt

Somavedic je prístroj, ktorý dokáže spoľahlivo eliminovať a následne úplne odstrániť nežiaduce vplyvy geopatogénnych a patogénnych zón, vodných krížov, Curryho i Hartmanových pásov, ťažkých kovov, elektrosmogu a psychosomatických reakcií organizmu. Prístroj Somavedic je zostrojený po niekoľkoročnom výskume a vývoji. Bol testovaný a overovaný nielen odborníkmi z oblasti prírodných vied, ale aj prevádzkovateľmi diagnosticko-terapeutických centier.

Somavedic eliminuje negatívny vplyv geopatogénnych zón a elektrosmogu na človeka, flóru i faunu. Takisto odstraňuje negatívne vplyvy na fyzické i duchovné zdravie a slúži na celkové harmonizovanie tela a mysle. Harmonizuje vzťahy v rodine, zlepšuje metabolizmus a spánok. Je dôležitý pre očistu domáceho aj firemného prostredia. Dosah prístroja Somavedic je v polomere 30 m  a tvorí guľu okolo prístroja. Jeho žiarenie prechádza cez steny domu, tak ako aj cez negatívne pole geopatogénnych zón.

Nepriaznivé vplyvy geopatogénnych zón a elektrosmogu sa môžu prejavovať rôzne podľa miesta, intenzity a taktiež citlivosti každého z nás. Miernejšie účinky sa prejavujú ako nepohodlie na fyzickej či psychickej úrovni. Medzi fyzické prejavy patria bolesti hlavy, bolesti chrbta, ochorenia chrbtice, trvalé reumatické ochorenia, stuhnuté svaly a celkové vnútorné napätie. Na psychickej úrovni to býva prevažne nervozita, nesústredenosť, podráždenie, vyčerpanie, či neschopnosť vydržať pri práci. Uvediem ešte niekoľko príkladov: trvalá slabosť pri rannom vstávaní - pocit ťažkopádnosti, nepokojné sny alebo nespavosť - deti utekajú v noci k rodičom, starší menia polohy spánku, nervové choroby, ťažkosti tráviaceho traktu, chronický katar hrdla a žalúdka, srdečné choroby. Paleta možných prejavov je veľmi široká. Okrem energetického vyčerpania môžu GPZ stáť aj za vznikom a trvaním onkologických ochorení.

Prikladáme veľký dôraz na použitie SOMAVEDICOV v strediskách, kde dochádza k permanentnému znečisťovaniu priestoru vďaka rôznym typom zón, elektrosmogu a od klientov. Najmä biorezonančné prístroje sú „zanášané“ energiami klientov, preto je potrebné prístroje čistiť tak ako aj operátorov. V praxi to znamená oveľa menšiu únavu terapeutov a získanie presnejších výsledkov meraní.

Somavedic MEDIC získal certifikát medzinárodnej spoločnosti pre výskum elektrosmogu IGEF a odznak IIREC

 

 

 

NWI3Mj