UMENIE

VIDEO - Transmisné Obrazy, Ľubica Weiss


TEMA ELEKTROSMOG

Skodi jej elektrosmog TV Markiza 14.2.2016 .

Pani Horvatova trpí elektrocitlivosti. Musí prespať v aute, lebo v byte sa nevyspi.
Elektrosmog je veľký problém, ktorý vyžiada, aby sa viac ludi zaoberalo riešením.
Elektrocitlivost nie uznaná ako diagnóza na Slovensku.

 

 


VIDEO - ELEKTROSMOG JOJ TV


"Otrava mobilními telefony"

Brožura na stiahnutie

!!! ZADARMO pre Vás!!!


SKÚSENOSTI SO SWISS TESLA HARMONIZAČNÝMI PLATNIČKAMI

..."Ako keby som mala externu baterku, o veľa viac energiu mám. Nahrdelník čakrových platničiek harmonizuju aj v chranialnom rytme a predlžovalo učinok tejto terapie." Jaquelina, Bratislava


Velmi senzibilna slečna z Bratislavy nám napisala: "Ta fialová kruhová platnička (9cm), ktoru som si od vás kupila je priamo zázračná. Velmi mi pomohla pri cestovaní v lietadle i pre bolestach. Mám s nu velmi dobré skusenosti. Lepšie sa sústredim a spánok sa mi upravuje. Myslim že mám i viac energie."


"Dobrý deň, Chcel by som objednať pár vecí od Vás, nakoľko s platničkami som maximálne spokojný a odkedy nosím na krku prívesok purpurovej, tak som stále zdravý ako ryba. S ostatnými farbami som sa k práci s nimi ešte tak nedostal...postupne časom pridám." Richard, Trenčín


"Teplo, láska, krása, harmonia, súzvuk so svetlom, radosť z bytia, Boži dotyk, liečenie svetielkom, hravosť a všetko sa spaja v liečivou Láskou, objatie od Boha . . . naplňujúci pocit ... ODPORÚČAM ZAŽIŤ ... mier, mier, mier." Monika, Myjava po chvilke meditovania s platničkami


"Od kedy som postavila vami zaslanu najväčšiu (čiernu) platničku kolmo na zem oproti vchodovým dverám, krče (spojene s elektrosmogom) som už nedostávala pri prechádzaní chodbou na toaletu a do kúpelne, čo pre mňa znamenalo obrovskú úľavu." pani Beata, Poprad


"Mala som pod postelou geopatogennu zónu. Už pol roka som nemohla dobre spávať. Po položeni čiernej platničky pod vankúš som ihned prvu noc dobre spala, a odvtedy mám pokojný spánok. Zachránila mi živoť. Ďakujem." Liat, Viedeň


 Téma SVETOVÝ UČITEĽ

VIDEO Kristove Znamenia

Kristove Znamenia

 

 

 

Video Živá Voda

Tento unikátny film dokumentuje výskyt liečivých prameňov vo svete. Majú mimoriadne liečivé kvality.Tieto pramene boli energetizované Maitreyom. Postupne ich bude odhaľovaných 777 po celom svete. Tento film dokumentuje pramene v Indii, Nemecku i v Mexiku. 
Na konci filmu je dokumentované Maitreyove zázračné zjavenie v Nairobi, Kenia v roku 1988, kde sa zjavil pred 6000 ludi, ktorí v ňom spoznali Krista. Mnohí z nich boli zázračne vyliečení. Počas dňa bola nafilmovaná žiarivá hviezda na oblohe. Žial zvukova stopa bola odstranena zo strany YouTube.


 

 Žiarivá Budúcnosť Pred Ľudstvom - Ak Zvolíme Múdro 

 "Zdroje Planéty sú Božským Právom pre užívanie celého Ľudstva, majú byť zdieľané rovnomerne. Je nutné upraviť ekonomické usporiadanie tak, aby Potraviny, Ubytovanie, Zdravotná Starostlivosť a Vzdelanie boli Univerzálne práva pre Všetkých Ľudí"

"Plány pre Redistribúciu Svetových Zdrojov Už Existujú a očakávajú aby ľudstvo žiadalo ich Zavedenie!"
"Máme dve možnosti, dve Cesty do budúcnosti:
1. Chamtivosť, sebeckosť = smrť; 
2. Princíp Božského Zdieľania a vytvoriť Žiarivú Novú Civilizáciu. 
"Budúcnosť je v našich rukách, v našom rozhodnutí" hovorí Maitreya.


Peter a Lubica Weiss, Príchod Svetového učitela from Cesty k sobě on Vimeo.

VIDEO - PRÍCHOD SVETOVÉHO UČITEĽA


 KNIHA: Mimoriadna Doba Mimoriadne Bytosti:

 "Práve som dočital "Mimoriadna Doba od p. Petersona. Hlboko to zatriaslo mojim vnutrom. Ďakujem." Peter, Bratislava

 »
Zázrak pred dverami

Čoskoro príde čas, keď si ľudia budú istí, nad všetky pochybnosti, že Kristus je znova medzi nami. Ľudia všetkých vierovyznaní ho očakávajú ako Svätého - Ten, kto pozná Boha. Ľudia ho budú poznať ako Brata a Učiteľa, ako Toho, kto zaistí pre nich ich božstvo. V súčastnosti On trpezlivo očakáva okamih Svojho Zjavenia, aby pracoval pre svet pred svetom. Aj keď čaká, neustále pracuje pre všetkých ľudí. V žiadnom okamihu neodvracia Svoj pohľad a neprestáva rozdávať Svoju Lásku. V každom okamihu táto Láska objíma všetkých, ktorí ju môžu prijímať a vstúpi do ich sŕdc potichu. Takto On udrží svet ľudí, ochraňuje ich a múdro ich vedie. Buďte pripravení vidieť brata, ale takého, ktorý vstúpil do Novej Úrovne Bratstva, ktorý prišiel pomôcť a učiť a cez Jeho lásku vykúpiť.

Čas je krátky pred Jeho verejným Zjavením. Vezmite si to k srdcu a urýchlite Vašu službu pre neho. Dajte vedieť, že je medzi Vami a obráťte srdce tým, ktorí ešte nepoznajú tieto šťastné správy. Naplňte svoj účel a splňte sľub, ktorí ste dali pred dávnym časom.

 

Očakávajúc

Svet je v očakávaní nepoznajúc dôvod pre svoje nádeje. Svetu je ťažko z mizérie a strachu a túži po ukončení trápenia. Maitreya ukáže, že nadišiel čas sústredenia sa na veky staré problémy, ktoré držia ľudí od seba, ktoré delia ľudí na bohatých a chudobných, ktoré vytvoria vojny a bolesť našej planéty. Ukáže tiež, že čas sa denne kráti, aby sme sa viac starali o ozdravenie našej planéty.

 

Maitreya učí ľudí účelu ich prítomnosti na zemi a spôsobu naplnenia tohoto účelu. On ukáže, že v každom existuje svetelná bytosť a inšpiruje ich stať sa takouto bytosťou. On ich upozorní, že nič nestojí medzi ním a Bohom, okrem nevedomosti a strachu. On oslobodí ľudí od ich viny a nasmeruje ich ku šťastiu. On ukáže ľuďom, že bez strachu a viny poznajú lásku.

 

Pochopte dobre, že toto je čas ako žiadny iný, nikdy sa nezopakuje. Je to čas hrdinný, hodnotný a svätý. Použite tento čas, aby ste posilnili svoje spojenie jeden k druhému a k Maitreyu. Pracujte pre Neho ako nikdy predtým. Nebojte sa, lebo čoskoro príde čas, keď ho uvidíte a viete, že ste nepracovali nadarmo.

 

Takto to je, priatelia a pracovníci vo svetle. Ďaleko vyžarujte toto svetlo a zobuďte Vašich bratov a sestry, ktorí ešte nepoznajú zázrak ktorý prebieha v tomto našom svete.

zdroj: www.share-international.org

YzQ4OT