UMENIE

VIDEO - Transmisné Obrazy, Ľubica Weiss


TEMA ELEKTROSMOG

Skodi jej elektrosmog TV Markiza 14.2.2016 .

Pani Horvatova trpí elektrocitlivosti. Musí prespať v aute, lebo v byte sa nevyspi.
Elektrosmog je veľký problém, ktorý vyžiada, aby sa viac ludi zaoberalo riešením.
Elektrocitlivost nie uznaná ako diagnóza na Slovensku.

 

 


VIDEO - ELEKTROSMOG JOJ TV


"Otrava mobilními telefony"

Brožura na stiahnutie

!!! ZADARMO pre Vás!!!


SKÚSENOSTI SO SWISS TESLA HARMONIZAČNÝMI PLATNIČKAMI

..."Ako keby som mala externu baterku, o veľa viac energiu mám. Nahrdelník čakrových platničiek harmonizuju aj v chranialnom rytme a predlžovalo učinok tejto terapie." Jaquelina, Bratislava


Velmi senzibilna slečna z Bratislavy nám napisala: "Ta fialová kruhová platnička (9cm), ktoru som si od vás kupila je priamo zázračná. Velmi mi pomohla pri cestovaní v lietadle i pre bolestach. Mám s nu velmi dobré skusenosti. Lepšie sa sústredim a spánok sa mi upravuje. Myslim že mám i viac energie."


"Dobrý deň, Chcel by som objednať pár vecí od Vás, nakoľko s platničkami som maximálne spokojný a odkedy nosím na krku prívesok purpurovej, tak som stále zdravý ako ryba. S ostatnými farbami som sa k práci s nimi ešte tak nedostal...postupne časom pridám." Richard, Trenčín


"Teplo, láska, krása, harmonia, súzvuk so svetlom, radosť z bytia, Boži dotyk, liečenie svetielkom, hravosť a všetko sa spaja v liečivou Láskou, objatie od Boha . . . naplňujúci pocit ... ODPORÚČAM ZAŽIŤ ... mier, mier, mier." Monika, Myjava po chvilke meditovania s platničkami


"Od kedy som postavila vami zaslanu najväčšiu (čiernu) platničku kolmo na zem oproti vchodovým dverám, krče (spojene s elektrosmogom) som už nedostávala pri prechádzaní chodbou na toaletu a do kúpelne, čo pre mňa znamenalo obrovskú úľavu." pani Beata, Poprad


"Mala som pod postelou geopatogennu zónu. Už pol roka som nemohla dobre spávať. Po položeni čiernej platničky pod vankúš som ihned prvu noc dobre spala, a odvtedy mám pokojný spánok. Zachránila mi živoť. Ďakujem." Liat, Viedeň


 Téma SVETOVÝ UČITEĽ

VIDEO Kristove Znamenia

Kristove Znamenia

 

 

 

Video Živá Voda

Tento unikátny film dokumentuje výskyt liečivých prameňov vo svete. Majú mimoriadne liečivé kvality.Tieto pramene boli energetizované Maitreyom. Postupne ich bude odhaľovaných 777 po celom svete. Tento film dokumentuje pramene v Indii, Nemecku i v Mexiku. 
Na konci filmu je dokumentované Maitreyove zázračné zjavenie v Nairobi, Kenia v roku 1988, kde sa zjavil pred 6000 ludi, ktorí v ňom spoznali Krista. Mnohí z nich boli zázračne vyliečení. Počas dňa bola nafilmovaná žiarivá hviezda na oblohe. Žial zvukova stopa bola odstranena zo strany YouTube.


 

 Žiarivá Budúcnosť Pred Ľudstvom - Ak Zvolíme Múdro 

 "Zdroje Planéty sú Božským Právom pre užívanie celého Ľudstva, majú byť zdieľané rovnomerne. Je nutné upraviť ekonomické usporiadanie tak, aby Potraviny, Ubytovanie, Zdravotná Starostlivosť a Vzdelanie boli Univerzálne práva pre Všetkých Ľudí"

"Plány pre Redistribúciu Svetových Zdrojov Už Existujú a očakávajú aby ľudstvo žiadalo ich Zavedenie!"
"Máme dve možnosti, dve Cesty do budúcnosti:
1. Chamtivosť, sebeckosť = smrť; 
2. Princíp Božského Zdieľania a vytvoriť Žiarivú Novú Civilizáciu. 
"Budúcnosť je v našich rukách, v našom rozhodnutí" hovorí Maitreya.


Peter a Lubica Weiss, Príchod Svetového učitela from Cesty k sobě on Vimeo.

VIDEO - PRÍCHOD SVETOVÉHO UČITEĽA


 KNIHA: Mimoriadna Doba Mimoriadne Bytosti:

 "Práve som dočital "Mimoriadna Doba od p. Petersona. Hlboko to zatriaslo mojim vnutrom. Ďakujem." Peter, Bratislava

 »
Deň Deklarácie

Deň Deklarácie
Keď sa uskutoční Maitreyov Príchod, zjaví sa vo svete cez televízne vysielanie v Deň Deklarácie. Každý z nás bude počuť Jeho slová vnútorne, telepaticky, v našom vlastnom jazyku a zároveň sa uskutoční niekoľko sto tisíc uzdravení po celom svete. On nenechá žiadnu  pochybnosť o tom, že Je Svetový Učiteľ, a to bude začiatok  jeho otvoreného poslania po celom svete.
    Predstavujeme popis Benjamina Creme o Dni Deklarácie, a výňatky z článkov od  jeho Majstra na túto udalosť.
Na Deň Deklarácie, uvidíme Maitreyovu Tvár na televíznych obrazovkách. Biblické vyhlásenie: "Všetky oči Ho uvidia," bude naplnené, jediným spôsobom, ako sa to môže uskutočniť. Uvidíme Jeho tvár, ale On nebude hovoriť. Jeho myšlienky, Jeho vízie, Jeho volanie k ľudstvu pre spravodlivosť, zdieľanie, správne vzťahy a mier, sa bude konať potichu, telepaticky. Každý z nás Ho bude počuť vnútorne v našom vlastnom jazyku. Týmto spôsobom opätovne nastolí v  celo-svetovom meradle pravé udalosti  Turíc  spred 2000 rokov.
    Počas toho energia ktorú stelesňuje - princíp Krista, energia lásky - bude prúdiť v obrovskej sile cez srdce celého ľudstva.
On povedal: "Bude to, ako by som objal celý svet. Ľudia to budú cítiť aj fyzicky." To vyvolá intuitívnu, srdcom precítenú odpoveď k Jeho posolstvu. Súčasne, na vonkajšej, fyzickej rovine, budú stovky tisíc zázračných uzdravení po celej  planéte. V týchto troch spôsoboch budeme vedieť, že Maitreya je Kristus, Svetový Učiteľ, že prišiel pre všetky skupiny, náboženské a ne-náboženské, učiteľ v najširšom slova zmysle, je tu, aby nám pomohol naplniť naše osudy ako Bohov v inkarnácii. (Benjamin Creme, z knihy Maitréyova Misia  II. diel)
    Zakrátko, [Maitreyovu] tvár bude vidieť tisíce ľudí po celom svete. Televízia umožní Avatárovi vstúpiť do domov nespočetného množstva ľudí a s jednoduchými slovami prenikne do ich srdca. Čoskoro budú nasledovať ďalšie zjavenia, až kým bude celý svet počúvať a reagovať naňho. Týmto spôsobom svet spozná, že Kristus, Maitreya, je medzi nami, pripravený učiť a viesť, slúžiť a spre-vádzať, ukázať cestu späť z priepasti a inšpirovať vznik novej éry ľudstva. (Z článku Benjaminovho Cremovho Majstra, "Príchod Maitreya",  z knihy Majster Hovorí)
Keď dosť ľudí reaguje na Jeho Posolstvá, budú požadovať, aby mu umožnili médiá na celom svete hovoriť a rozvíjať Jeho nápady, ešte plnšie pre širokú verejnosť. Potom budú prepojené televízne siete cez satelit. To bude najmimoriadnejšia udalosť všetkých našich životov, najmimoriadnejšia udalosť v histó-rii, ako žiadna iná, v jej rozsahu.
    Deň Deklarácie bude oznámený médiami. Ľudia sa  naladia v daný čas, a uvidia, Maitreyovu tvár ktorá bude vtedy už dobre známa. Ako je napísané v kresťanskej Biblii: "Každé oko Ho uvidí" – na prepojenej televíznej sieti. Sú vytvorené práve pre túto udalosť tak, aby prvýkrát v dejinách Svetový Učiteľ mohol osloviť každého jednotlivca priamo, nepotrebujúc žiadne kostoly ani   kňazov aby pôsobili ako sprostredkovatelia.
    Maitreya je vševedúci, všadeprítomný. On príde do telepatického vzťahu s každým individuálne a každý Ho bude počuť vnútorne vo vlastnom jazyku. To bude opakované skutočné dianie Turíc pred 2000 rokmi, len teraz v celosvetovom merítku.
    Bude prezentovať krátku históriu sveta, naša cesta z mimoriadnej úrovne, z ktorej sme prišli k degradácii do ktorej sme upadli. On nás bude Vyzývať ku zmene, inšpirovať nás s pohľadom na budúcnosť, budúcnosť, neporovnateľná s ničím čo bolo doteraz prezentované pre svet – najkrajšia, nádherná a mimoriadne žiarivá civilizácia, ktorú táto Zem kedy uvidela.
    Toto je budúcnosť pre ľudstvo vo Veku Vodnára, ktorý teraz začína. Svet, v ktorom budeme mať energiu pre všetky naše potreby priamo zo slnka, ktoré s vyvinutým aspektom genetického inžinierstva nám poskytne schopnosť vytvárať nové orgány. Namiesto toho ísť do  nemocnice, čakať na transplantáciu, ktorá môže, alebo nemusí byť úspešná, a zomrieť do tej doby, pokiaľ žiadny orgán k dispozícii nie je, pôjdete jednoducho na kliniku a po niekoľkých hodinách idete domov s novým srdcom - vaše vlast-né srdce prerobené, vlastné obličky alebo pečeň prerobené. Takýmto spôsobom, ľudia budú žiť s vitalitou oveľa dlhšie, než je tomu dnes. So zdieľaním svetových zdrojov, sa všetky veci stanú možnými. Zdieľanie vytvára dôveru. Keď vzniká dôvera medzi národmi, bude mier medzi národmi. Na Deň Deklarácie, Maitreya všetko toto načrtne.... (Benjamin Creme, z knihy Veľké Priblíženie)
Táto budúcnosť nesie pre ľudstvo neuveriteľné zasľúbenie. Odo Dňa Deklarácie začne posun, ktorý transformuje tento svet, a vyzdvihne ľudstvo na najvyššiu úroveň dosiahnutia.
    V tento deň, muži a ženy po celom svete zažijú láskavú prirodzenosť Božiu a spoznajú ju ako svoju vlastnú. Cez ich srdcia potečie Maitreyov Lúč, vyvolajúc v nich úplne nové porozumenie. Zdieľanie a Spravodlivosť bude Jeho volaním, a takto vedení a inšpi-rovaní, budú ľudia reagovať v plnej sile a prerobia svet pod Jeho múdrym Vedením.
    Nie nadarmo čakal doteraz, aby sa zjavil. Až teraz ľudia podnikajú kroky, aby si dali svoj dom do poriadku. Preto iba teraz môže Vystúpiť vpred a Viesť. (Benjaminov Cremeov Majster, z článku "Veľký Pán sa Objaví", z knihy Majster Hovorí)
Každý deň, ktorý uplynie prináša Deň Deklarácie bližšie, kedy sa Maitreya objaví otvorene pred celým svetom. V tomto radostnom dni, zdieľaná radosť mužov a žien po celom svete, transformuje súčasný potemnelý obraz úzkosti a strachu.
    Terajší zmätok a hrozba sú však len úvodom novej éry, mierovej spoločnej snahy napraviť chyby minulosti; vytvoriť spravodlivosť medzi národmi; vyriešiť dávne spory a udržať medzinárodné právo. Keď sa ľudia obzrú späť na túto dobu, budú na ňu pozerať ako na temnú noc, ktorá predchádza najjasnejší úsvit a budú radi, že  žili   v tejto pohnutej dobe.
    Svet čaká na Učiteľa. Učiteľ čaká na Svoju príležitosť vystúpiť a plne viditeľne učiť a slúžiť.  (Z článku Benjaminovho Cremovho Majstra, "Tma Pred Svitaním", z knihy Majster Hovorí)•

N2M4YWI