UMENIE

VIDEO - Transmisné Obrazy, Ľubica Weiss


TEMA ELEKTROSMOG

Skodi jej elektrosmog TV Markiza 14.2.2016 .

Pani Horvatova trpí elektrocitlivosti. Musí prespať v aute, lebo v byte sa nevyspi.
Elektrosmog je veľký problém, ktorý vyžiada, aby sa viac ludi zaoberalo riešením.
Elektrocitlivost nie uznaná ako diagnóza na Slovensku.

 

 


VIDEO - ELEKTROSMOG JOJ TV


"Otrava mobilními telefony"

Brožura na stiahnutie

!!! ZADARMO pre Vás!!!


SKÚSENOSTI SO SWISS TESLA HARMONIZAČNÝMI PLATNIČKAMI

..."Ako keby som mala externu baterku, o veľa viac energiu mám. Nahrdelník čakrových platničiek harmonizuju aj v chranialnom rytme a predlžovalo učinok tejto terapie." Jaquelina, Bratislava


Velmi senzibilna slečna z Bratislavy nám napisala: "Ta fialová kruhová platnička (9cm), ktoru som si od vás kupila je priamo zázračná. Velmi mi pomohla pri cestovaní v lietadle i pre bolestach. Mám s nu velmi dobré skusenosti. Lepšie sa sústredim a spánok sa mi upravuje. Myslim že mám i viac energie."


"Dobrý deň, Chcel by som objednať pár vecí od Vás, nakoľko s platničkami som maximálne spokojný a odkedy nosím na krku prívesok purpurovej, tak som stále zdravý ako ryba. S ostatnými farbami som sa k práci s nimi ešte tak nedostal...postupne časom pridám." Richard, Trenčín


"Teplo, láska, krása, harmonia, súzvuk so svetlom, radosť z bytia, Boži dotyk, liečenie svetielkom, hravosť a všetko sa spaja v liečivou Láskou, objatie od Boha . . . naplňujúci pocit ... ODPORÚČAM ZAŽIŤ ... mier, mier, mier." Monika, Myjava po chvilke meditovania s platničkami


"Od kedy som postavila vami zaslanu najväčšiu (čiernu) platničku kolmo na zem oproti vchodovým dverám, krče (spojene s elektrosmogom) som už nedostávala pri prechádzaní chodbou na toaletu a do kúpelne, čo pre mňa znamenalo obrovskú úľavu." pani Beata, Poprad


"Mala som pod postelou geopatogennu zónu. Už pol roka som nemohla dobre spávať. Po položeni čiernej platničky pod vankúš som ihned prvu noc dobre spala, a odvtedy mám pokojný spánok. Zachránila mi živoť. Ďakujem." Liat, Viedeň


 Téma SVETOVÝ UČITEĽ

VIDEO Kristove Znamenia

Kristove Znamenia

 

 

 

Video Živá Voda

Tento unikátny film dokumentuje výskyt liečivých prameňov vo svete. Majú mimoriadne liečivé kvality.Tieto pramene boli energetizované Maitreyom. Postupne ich bude odhaľovaných 777 po celom svete. Tento film dokumentuje pramene v Indii, Nemecku i v Mexiku. 
Na konci filmu je dokumentované Maitreyove zázračné zjavenie v Nairobi, Kenia v roku 1988, kde sa zjavil pred 6000 ludi, ktorí v ňom spoznali Krista. Mnohí z nich boli zázračne vyliečení. Počas dňa bola nafilmovaná žiarivá hviezda na oblohe. Žial zvukova stopa bola odstranena zo strany YouTube.


 

 Žiarivá Budúcnosť Pred Ľudstvom - Ak Zvolíme Múdro 

 "Zdroje Planéty sú Božským Právom pre užívanie celého Ľudstva, majú byť zdieľané rovnomerne. Je nutné upraviť ekonomické usporiadanie tak, aby Potraviny, Ubytovanie, Zdravotná Starostlivosť a Vzdelanie boli Univerzálne práva pre Všetkých Ľudí"

"Plány pre Redistribúciu Svetových Zdrojov Už Existujú a očakávajú aby ľudstvo žiadalo ich Zavedenie!"
"Máme dve možnosti, dve Cesty do budúcnosti:
1. Chamtivosť, sebeckosť = smrť; 
2. Princíp Božského Zdieľania a vytvoriť Žiarivú Novú Civilizáciu. 
"Budúcnosť je v našich rukách, v našom rozhodnutí" hovorí Maitreya.


Peter a Lubica Weiss, Príchod Svetového učitela from Cesty k sobě on Vimeo.

VIDEO - PRÍCHOD SVETOVÉHO UČITEĽA


 KNIHA: Mimoriadna Doba Mimoriadne Bytosti:

 "Práve som dočital "Mimoriadna Doba od p. Petersona. Hlboko to zatriaslo mojim vnutrom. Ďakujem." Peter, Bratislava

 » Matka Meera
Svetová Kríza

 

otázky a odpovede s Matkou Meerou

 

 

O: Je dnes zvlášť nebezpečná situácia pre Zem?

MM: Stále sú nejaké problémy, ale nebezpečenstvo zničenia Zeme nehrozí.

 

O: Vyzerá to, že veľké rozhodnutia ohľadom životného prostredia a atómových zbraní budú musieť byť vykonané do dvadsiatich rokov, aby človeku zostala šanca na prežitie. Je to tak? Stane sa to?

MM: Boh bude stále poskytovať ochranu. Ľudia robia veľa chýb, ale Boh ich chráni, pomáha im a odpúšťa. To je spôsob, ktorým Boh pracuje.

 

O: Čo hovoríš atómovému zničeniu?

MM: Keď má človek Božiu Milosť, žiadna človekom vyrobená energia nemôže zničiť svet. Boh nie je slepý a sleduje situáciu. Zničenie ľudstva je ľudská myšlienka a nie Božia.

 

O: Veľa ľudí hovorí, že kolaps západnej civilizácie príde v niekoľkých rokoch.

MM: Všetko sa stále mení, ale žiadne veľké zrútenie sa neblíži.

 

O: Porozumie Západ tvojmu Svetlu skôr, než bude neskoro?

MM: Západ ho chápe. Ako inak by som tam mohla žiť?

 

O: Nepracuje Boh s deštrukciou preto, aby vyčistil cestu niečomu novému?

MM: Nie je to tak. Boh tak koná, aby sme si uvedomovali svoje chyby. Niekedy to bolí. Ale Boh neničí spôsobom, ako predpokladáš - Boh je Láska. Deväťdesiat deväť percent ničenia je zapríčinené človekom. Ľudia musia poznať svoju zodpovednosť.

 

O: Ako sa pozeráš na rôzne národy, ktoré majú medzi sebou konflikty?

MM: Svet je pre mňa moja rodina. Svet je skutočne rodina. Je, len myseľ to doteraz nevidí. Ale ľudia sa prebúdzajú.

 

O: Prečo niektoré krajiny trpia viac než ostatné?

MM: Je to karma. Dokonca aj v prosperujúcich krajinách existuje utrpenie, ale je iného druhu.

 

O: Prečo je na svete toľko utrpenia?

MM: Je to normálne, je to bežné.

 

O: Ako dlho budú trvať svetové konflikty?

MM: Tak dlho, ako bude existovať svet, budú existovať problémy - veci sa však zlepšujú.

 

O: Čo hovoríš teórii skupinového efektu? To znamená, že keď veľa ľudí medituje v rovnakom čase na rovnakom mieste, ochráni to životné prostredie.

MM: Jeden človek môže zachrániť celý svet.

 

O: Ako príde svetový mier?

MM: Svetový mier je možné vytvoriť dosiahnutím božstva.

 

O: Ako sa môže svet stať harmonickým?

MM: Nesmieme si myslieť, že naše náboženstvo, naša krajina je lepšia ako iná. Keď budeme milovať a rešpektovať každého takého, aký je, príde harmónia.

 

O: Môžeš nám povedať niečo o kritických situáciách vo svete?

MM: Ako vieš, že nejaké existujú?

 

O: Čítam noviny.

MM: Keby si to množstvo času, ktoré venuješ čítanie novín, strávil modlením sa k Bohu za mier vo svete, urobil by si oveľa lepšie.

 

O: Neuvádza ľudská nedokonalosť v nebezpečenstvo budúcnosť ľudstva a život na Zemi?

MM: Boh stvoril normálne ľudské bytosti, nie nedokonalé. Napriek tomu dáva ľudstvu dovolenia užívať vlastnej vôle. Ako ľudia rastú, robia veci podľa vlastných myšlienok a nie podľa Božej Vôle. Boh nám dáva šancu užívať vlastnú myseľ pre harmóniu. Ak ho zneužijú pre deštruktívne úmysly, Boh nám dá príležitosť zmeniť sa. Dovolí nám pokračovať rovnakým spôsobom, kým sa situácia nestane kritickou. Potom nás to zastaví, o čo sa budeme snažiť, nám nepôjde. Boh zakročí, ale nie ničivou cestou. Božia Milosť pracuje stále, ale v kríze je stupeň božieho zákroku oveľa väčší.

 

O: Nie sú ľudia príliš bezmocní, aby bojovali proti médiám, politikom atď?

MM: Ľudia môžu urobiť veľmi veľa, keď sa obrátia k Bohu a stanú sa jeho kanálom, aby mohol skrze ne čisto konať.

 

O: Príde skutočný vývojový zlom pre človeka, ktorý vychádza z tejto krízy?

MM: Človek musí na tomto zlome pracovať. Musí sa stať vedomým, musí túžiť po zmene, musí po nej túžiť, aby skutočne nastala. Úprimná túžba a práca sú všetkým. Stále dostávate Moju pomoc a Moje Svetlo.

 

O: Čo mám robiť, aby som podporoval svetový mier?

MM: Modli sa k Bohu za mier. Prinášaj svetlo do svojho života. Potom môžeš robiť jeho prácu pre mier vo svete. Pochopte, že bolesť sveta bude vyliečená, len keď bude svet transformovaný v Bohu. Pracuj teda z celého srdca a z celou svojou bytosťou, aby sa tak stalo. Nenechajte sa ničím od tejto práce odradiť.

 

 Matka Meera

matka meera"Celý zmysel mojej práce je v privolávaní najvyššieho Svetla, a v pomoci ľuďom. Preto som prišla, aby som otvorila vaše srdcia Svetlu."

 

Matka Božia bola vždy uctievaná ako povzbudzujúca sila vesmíru. Hoci niektoré jej podoby dobre známe napríklad Kali, Panna Mária. Mnoho iných vtelení si vybralo pokojnú, tichú prácu vo vesmíre. Len v nepokojných časoch, ako je dnešná, prichádzajú jej inkarnácie medzi nás, aby liečila, ochraňovala či transformovala.

Jednou z najviac uctievaných a milovaných vtelení Matky Božej je Matka Meera, mladá indická žena, ktorá žije v malej dedine v Nemecku. Hoci nemá žiadnu hlučnú publicitu, tisíce ľudí z celého sveta prichádzajú, aby prijali jej daršan, tichý dar uzdravenia a Svetla, odovzdaný pohľadu a dotykom. Je dobre známa v celej Indii a tiež navštívila Kanadu a Spojené štáty.

Matka Meera sa narodila dňa 26.12.1960 v juhoindickej dedine. Čoskoro sa ukázalo, že je neobyčajným dieťaťom. Vo veku troch rokov rozprávala o "chodení vo farebných svetlách". Stav samadhi je pre ňu trvalý. Pod ochranou svojho strýka, pána Reedyho žila nejaký čas v Aurobinda ášramu, kde jej prítomnosť priťahovala značnú pozornosť.

Jedinečným darom Matky Meery svetu je sprostredkovanie úplne tansformačného Svetla pochádzajúceho z Nadduše a z kontaktu s Najvyšším. V dnešnej dobe krízy a rastúceho hladu po duchovne Meera ponúka svojim deťom priamy prenos svetla, ktoré rozpúšťa všetky bariéry a mení celé bytie tak rýchlo a do takej miery, ako je to potrebné.

Svetlo môžu prijať všetci, ktorí sú otvorení, aj keď sa nestretli s Matkou Meerou vo fyzickom tele. Ako vtelenie Matky Božej, stojí Matka Meera nad všetkými dogmami a hierarchiou. Nevyžaduje žiadnu zvláštnu vernosť a ponúka svoju premieňajúcu silu všetkým, bez ohľadu na ich cestu či náboženstvo.

 

DARSHAN

Matka Meera dáva daršan každý piatok, sobotu a nedeľu v Schaumburg, Nemecko. Existujú dva darshany denne. Darshan časy :

Piatok: 15:30h a 19:00h

Sobota a nedeľa: 15:00h a 19:00h


Je možné prísť iba na jeden daršan denne.

Daršan je zadarmo, nie je nutná žiadna platba. Vzhľadom k obmedzenému priestoru,
telefonické rezervácie nevyhnutné. Pozor rezervácie cez email NIE možné. Rezervacie Po - Ne 10h - 17h tel:+49 (0) 6436 91050 alebo +49 (0) 6436 91051 .

viac info na http://www.mothermeera.com

Prehľad terminov Daršhan poskytuje on-line kalendár.

 

Odpovede Matky Meere

Odpovede na nasledujúce otázky sú okamžité odpovede Matky Meery na otázky ich stúpencov, ktoré sa týkajú jej identity, práce a jej Cesty, objasnenie práce Božej Matky vo svete.

Aký je Tvoj hlavný cieľ?
Pomôcť ľuďom a urobiť ich šťastnými, mierumilovnými, spokojnými, vyrovnanými a milujúcimi. Šťastie a duchovný rast spolu súvisia. Byť mierumilovný a šťastný vytvára najdôležitejší základ duchovnej praxe. Potom ide všetko samo od seba.

Prečo žiješ normálnym životom v malej nemeckej dedinke?
Aby som ukázala svetu, že transformácia je prirodzený proces a môže sa diať kdekoľvek a v normálnom živote.

Keď dostaneš otázku, ako prichádza odpoveď?
Vidím ju. Už keď som bola dieťa, tak to takto fungovalo.

Cítiš bolesť, keď si ľudia neberú to, čo im chceš dať?
Nemám túžbu dávať. Nech si ľudia vezmú, čo sú schopní.

Čo hovoríš o teórii skupinového efektu? To znamená, že keď veľa ľudí medituje v rovnakom čase na rovnakom mieste, ochráni to prostredie?
Jeden človek môže zachrániť celý svet.

Aký je tvoj najhlbší zážitok?
Keď sú ľudia šťastní.

Mnoho ľudí by určite zaujímalo, aké boli ich minulé životy.
Zabudnite na minulosť, žite v prítomnosti a myslite na Boha.

Vyzerá to tak, že keď sa ti odovzdáme, vstupujeme do obrovského silového poľa, kde sa naša realita veľmi rýchlo a dynamicky transformuje, aby sme si uvedomili, čomu potrebujeme rozumieť.
Keď ste v mojej prítomnosti alebo v spojení so mnou, váš rozvoj sa zrýchľuje a karma zmenšuje. Vďaka mojej sile sa môžete naučiť viac v jednom živote, môžete vidieť veci jasnejšie a pokojnejšie, a preto porozumenie príde skôr. Dávam Svetlo, aby som vám ukázala to, čo potrebujete vedieť. Tak, ako rastiete, vidíte jasnejšie svoje nedostatky. Toto je vlastné Božej milosti.

Aký je najlepší spôsob, ako nasledovať tvoje vnútorné učenia?
Byť ako dieťa, čistý, milujúci, spontánny, absolútne prispôsobivý a pripravený každú chvíľu na zázrak a vedieť zázrak prijať.

Väčšina ľudí, ktorí k tebe prichádzajú, ťa vidí iba pri daršane. Aký najlepší vzťah si môžu s tebou vybudovať?
Najlepšia cesta, ako byť blízko mňa, je myslieť na mňa. Alebo myslieť na Boha, ktorý tak prináša svoju prítomnosť. Láska, úprimnosť a ašpirácie nás spájajú s Bohom.

Hoci žijem ďaleko od teba, cítim tvoju prítomnosť silne a veľmi konkrétne. Je to pravda alebo len samotná predstava?
Je to pravda. Tí, ktorí naozaj túžia po Bohu, nech sú kdekoľvek na svete, prijímajú moje Svetlo a moju pomoc. Ich realizácia prebieha rýchlejšie.

Zdalo sa mi, že prijímam tvoj daršan. Dávaš daršan aj v noci?
Dávam ho stále a všade.

Matka má mnoho podôb: obrátená do seba, vznešená, nezbedná, nahnevaná, nežná. Ktorá je pravdivá?
Všetky sú reálne. Nejpravdivějšia je však podoba lásky. Spoliehajte na ňu, čokoľvek sa deje. Obráťte sa na ňu v akejkoľvek ťažkosti, ktorú zažijete. Vážte si ju, nech zažívate akúkoľvek bolesť a dostane sa Vám radosť a odvaha. Dokonalá láska Matky je vidieť v čomkoľvek, čo sa stane. Ak dosiahnete tejto lásky, budete schopní urobiť čokoľvek. Pieseň hovorí: "Láska vie rozpustiť kameň, zmeniť hory na vodu." Dokonalá láska nemôže byť nikdy porazená, pretože je večná.

MjUyMDY1Z