UMENIE

VIDEO - Transmisné Obrazy, Ľubica Weiss


TEMA ELEKTROSMOG

Skodi jej elektrosmog TV Markiza 14.2.2016 .

Pani Horvatova trpí elektrocitlivosti. Musí prespať v aute, lebo v byte sa nevyspi.
Elektrosmog je veľký problém, ktorý vyžiada, aby sa viac ludi zaoberalo riešením.
Elektrocitlivost nie uznaná ako diagnóza na Slovensku.

 

 


VIDEO - ELEKTROSMOG JOJ TV


"Otrava mobilními telefony"

Brožura na stiahnutie

!!! ZADARMO pre Vás!!!


SKÚSENOSTI SO SWISS TESLA HARMONIZAČNÝMI PLATNIČKAMI

..."Ako keby som mala externu baterku, o veľa viac energiu mám. Nahrdelník čakrových platničiek harmonizuju aj v chranialnom rytme a predlžovalo učinok tejto terapie." Jaquelina, Bratislava


Velmi senzibilna slečna z Bratislavy nám napisala: "Ta fialová kruhová platnička (9cm), ktoru som si od vás kupila je priamo zázračná. Velmi mi pomohla pri cestovaní v lietadle i pre bolestach. Mám s nu velmi dobré skusenosti. Lepšie sa sústredim a spánok sa mi upravuje. Myslim že mám i viac energie."


"Dobrý deň, Chcel by som objednať pár vecí od Vás, nakoľko s platničkami som maximálne spokojný a odkedy nosím na krku prívesok purpurovej, tak som stále zdravý ako ryba. S ostatnými farbami som sa k práci s nimi ešte tak nedostal...postupne časom pridám." Richard, Trenčín


"Teplo, láska, krása, harmonia, súzvuk so svetlom, radosť z bytia, Boži dotyk, liečenie svetielkom, hravosť a všetko sa spaja v liečivou Láskou, objatie od Boha . . . naplňujúci pocit ... ODPORÚČAM ZAŽIŤ ... mier, mier, mier." Monika, Myjava po chvilke meditovania s platničkami


"Od kedy som postavila vami zaslanu najväčšiu (čiernu) platničku kolmo na zem oproti vchodovým dverám, krče (spojene s elektrosmogom) som už nedostávala pri prechádzaní chodbou na toaletu a do kúpelne, čo pre mňa znamenalo obrovskú úľavu." pani Beata, Poprad


"Mala som pod postelou geopatogennu zónu. Už pol roka som nemohla dobre spávať. Po položeni čiernej platničky pod vankúš som ihned prvu noc dobre spala, a odvtedy mám pokojný spánok. Zachránila mi živoť. Ďakujem." Liat, Viedeň


 Téma SVETOVÝ UČITEĽ

VIDEO Kristove Znamenia

Kristove Znamenia

 

 

 

Video Živá Voda

Tento unikátny film dokumentuje výskyt liečivých prameňov vo svete. Majú mimoriadne liečivé kvality.Tieto pramene boli energetizované Maitreyom. Postupne ich bude odhaľovaných 777 po celom svete. Tento film dokumentuje pramene v Indii, Nemecku i v Mexiku. 
Na konci filmu je dokumentované Maitreyove zázračné zjavenie v Nairobi, Kenia v roku 1988, kde sa zjavil pred 6000 ludi, ktorí v ňom spoznali Krista. Mnohí z nich boli zázračne vyliečení. Počas dňa bola nafilmovaná žiarivá hviezda na oblohe. Žial zvukova stopa bola odstranena zo strany YouTube.


 

 Žiarivá Budúcnosť Pred Ľudstvom - Ak Zvolíme Múdro 

 "Zdroje Planéty sú Božským Právom pre užívanie celého Ľudstva, majú byť zdieľané rovnomerne. Je nutné upraviť ekonomické usporiadanie tak, aby Potraviny, Ubytovanie, Zdravotná Starostlivosť a Vzdelanie boli Univerzálne práva pre Všetkých Ľudí"

"Plány pre Redistribúciu Svetových Zdrojov Už Existujú a očakávajú aby ľudstvo žiadalo ich Zavedenie!"
"Máme dve možnosti, dve Cesty do budúcnosti:
1. Chamtivosť, sebeckosť = smrť; 
2. Princíp Božského Zdieľania a vytvoriť Žiarivú Novú Civilizáciu. 
"Budúcnosť je v našich rukách, v našom rozhodnutí" hovorí Maitreya.


Peter a Lubica Weiss, Príchod Svetového učitela from Cesty k sobě on Vimeo.

VIDEO - PRÍCHOD SVETOVÉHO UČITEĽA


 KNIHA: Mimoriadna Doba Mimoriadne Bytosti:

 "Práve som dočital "Mimoriadna Doba od p. Petersona. Hlboko to zatriaslo mojim vnutrom. Ďakujem." Peter, Bratislava

 » Transmisná Meditácia
TRANSMISNÉ MEDITÁCIE

TRANSMISNÁ MEDITÁCIA MEDITÁCIA PRE NOVÝ VEK

ŽIVOT & ENERGIA

Vo vesmíre je všetko energia, energia, ktorá vibruje na rôznych frekvenciách a ktorá pôsobí neustále vo všetkom viditeľnom i neviditeľnom. Vždy prúdia energie, z najvyšších kozmických Zdrojov až k dennodenným pozemským záležitostiam. A stálé sú energie podľa zákonov nám neznámych, inteligentným spôsobom riadených a distribuovaných. V Transmisnej Meditácii sa toto deje v spolupráci so „Správcami Energie“, Majstri Múdrosti, ktorý išli vopred na dlhej ceste vývoja, cez všetky aspekty ľudských skúseností, (sú Majstri Vlastného Ja). Ako starší Bratia Ľudstva sprevádzajú vývoj nášho Sveta a nášho vedomia dokonalým spôsobom. Počas meditácie Oni riadia duchovné Sily s presnosťou skrze energetické centrá (čakry) meditujúceho. Vedeckým spôsobom sa odstupňujú vysokofrekvenčné energie a tak sa stanú použiteľné pre život na zemi. Zúčasnený ľudia neriadia sami tok energie, oni stoja k dispozícii pre ich prenos. Ani Správy sa neprijímajú, má to byť bezmyšlienkovitá meditácia služby pre Zem.

 

AKO SKUPINA

Transmisná Meditácia je jednoduchá, ale mimoriadne účinná skupinová meditácia, ktorá nemôže byť vykonaná jednotlivcom. (Minimálne 3 osoby). Spojí Karma – Jogu, Cesta Služby a Laya – Jogu, Cesta Energie. Meditačná Skupina slúži doslovne ako medzistanica pre vysoké duchovné energie, ktoré takýmto spôsobom možu dosiahnuť ľudstvo. V spolupráci s Majstrani vznikne takto pre verejný úžitok ľahko dostupný Rezervár Energie.

 

SLUŽBA & RAST

Transmisná Meditácia je Služba. Pretože tieto vysoké energie neje možné transformovať, bez toho, že nás sami stimulujú, meditácia je zároveň dynamickým spôsob vlastného rastu. Mnohý zistia po niekoľkých mesiacoch pravidelnej Transmisnej Meditácie jemné, ale predsa hlboké zmeny na sebe. Je ľahšie pocíťiť lásku a dávať ju druhým, myslenie sa stimuluje a stane sa kreatívnejšie, niekto zažije počas Transmisie aj spontánne liečenie. Transmisná Meditácia je bezpečná, vedecká činnosť, ktorá nieje viazaná na žiadne náboženstvo. Je všeobecne bez vstupného a otvorená pre každého.

 

KNIHA

Benjamin Creme: Transmise – Meditace pro Nový Věk Creme, ktorý je spolu so svojim Majstrom „Zakladateľ“ Transmisnej Meditácie, napísal o rozsiahlej vede o Transmisie energii. Ďalšie témy: Veľká Invokácia, Spojenie Duša – Mozog, Upozornenie k meditácii, využívanie energie Duše k Službe, Vyššia Telepatia. české vydanie 200 strán, dostupné TU: Benjamin Creme Transmise – Meditace pro Nový Věk

 

 

VEĽKÁ INVOKÁCIA

 

Veľká invokácia je modlitbou veľkej sily. Cez jej vyslovenie môže každá prenosová skupina vyvolať Kristove energie a energie Majstrov a slúžiac ako nástroj, dovolí energiám pretekať cez svoje energetické centrá jednoduchým a pritom vedeckým spôsobom.

Je to svetová modlitba, nie je majetkom žiadnej skupiny ani sekty. Používajte a rozširujte ju pre úžitok ľudstva. Prostredníctvom nej potom prúdi dobrá vôľa premieňajúca vzájomné susedské vzťahy kdekoľvek na Zemi.

 

VEĽKÁ INVOKÁCIA

Nech z bodu Svetla v Mysli Božej 
prúdi Svetlo v myseľ ľudí.
Kiež Svetlo zostúpi na Zem! 

Nech z bodu Lásky v Srdci Božom 
prúdi Láska v srdcia ľudí.
Kiež sa Kristus vráti na Zem! 

Zo stredu, kde je Vôľa Božia známa 
kiež účel vedie malé vôle ľudí, 
ten účel, ktorý Majstri poznajú a slúžia mu.

Zo stredu, ktoré ľudským plemenom zveme 
nech plán Lásky a Svetla vzíde 
a zapečatí bránu, kde sídli zlo. 

Kiež Svetlo, Láska a Sila 
obnoví tento plán na Zemi!

MEDITÁCIA PRE NOVÝ VEK

V súčasnej dobe na ľudstvo začínajú pôsobiť Vodnárske energie. Vstupujú do spojenia s vyššou zložkou našej bytosti, teda s dušou a my často pociťujeme neidentifikovateľné nutkanie. Cítime, že toto nutkanie nás vedie ku kontaktom s ľuďmi a situáciami, v ktorých nachádza svoje uplatnenie. Tento impulz, vznikajúci na úrovni duše, má názov služba. Je jedným z tých veľkých učení, ktoré sa v nadchádzajúcej dobe plne rozvinú. Služba Novej doby je najúčinnejšia, ak je vykonávaná v skupine. Je zaiste známe, že skupina môže prijať omnoho viac energie, než osoba, ktorá medituje osamote. Transmisná meditácia ponúka ojedinelú možnosť slúžiť ľudstvu prostredníctvom spolupráce s inými ľuďmi v mieste svojho bydliska.


ČO JE TRANSMISNÁ MEDITÁCIA?

Transmisná meditácia je špeciálny druh skupinovej práce, v priebehu ktorej účastníci ponúkajú seba (svoje energetické centrá = čakry) ako nástroje pre transformáciu (zníženie vysokého potenciálu) duchovných energií, ktoré pochádzajú od Duchovnej planetárnej hierarchie Majstrov.

Majstri sú staršími bratmi ľudskej rasy, ktorá chráni a vedie ľudskú evolúciu. Týmto spôsobom zásobujú planétu energiami, ktoré menia svet a ktoré sú takto viac prístupné a užitočné pre ľudstvo i pre ďalšie podľudské ríše. Podľa britského ezoterika a medzinárodného lektora Benjamina Cremeho je transmisná meditácia najdôležitejšou prácou, ktorú skupiny môžu teraz ľahko vykonávať. Nie je v rozpore so žiadnou inou meditačnou praxou, ktorou sa bežne zaoberáme. V skutočnosti individuálnu meditáciu posilní, ako i ďalšie naše pôsobenie a službu.

Je potreba jednoducho odovzdať seba samého službe svetu. Vedľajším pôsobením tohto nezištného konania je potom aj tak intenzívny duchovný vývoj všetkých zúčastnených. To, čo je možné dosiahnuť v priebehu 20 rokov individuálnej meditácie, je možné dokázať v priebehu jedného roku sústavnej a pravidelnej transmisnej práce.


TRANSMISIA

Aby sme Majstrom zjednodušili rozvod energií, je vhodné stoličky postaviť do kruhu či podkovy. Veľká invokácia má byť vyslovená pred transmisnou meditáciou, pretože pomáha spojiť skupinu s Hierarchiou a privolať energie Krista a Majstrov Múdrosti. Pre účel prenosu energií nie je potreba žiadnych zvláštnych schopností. Jediné, čo je nutné, je spojiť fyzický mozog s dušou, teda s Vyšším Ja. Dosiahneme toho pomocou sústredenia sa na centrum Adžná, bod medzi obočím a súčasným, vnútorným, nezvučným intonovaním mantry "OM".

Po dobu prenosu sa snažíme udržať pozornosť v tomto bode. Pokiaľ sústredenie poľavuje, jemne v myšlienkach spievame mantru "OM" a opätovne vrátime svoju pozornosť k 6. čakre. Nad zvukom "OM" nemeditujeme, len ho použijeme za účelom obnovenia pozornosti.

Cielom transmisných skupín nie je "uzemňovanie" energií a preto zvuk "OM" je zaintonovaný len vnútorne, vtedy sú energie vysielané na mentálnu rovinu. Jedinou úlohou je udržanie pozornosti, pričom Hierarchia vykonáva ostatnú prácu. Ústrednou myšlienkou transmisnej meditácie je "jednoduchosť".

Zo začiatku je vhodné dohodnúť sa v skupine, ako dlho bude prenos trvať, napr. jednu hodinu. Ale neskôr, keď už skupina funguje, je doporučené pokračovať v prenose do tej doby, pokiaľ energia neprestane tiecť. V takom prípade členovia môžu voľne odchádzať, kedy potrebujú a nemali by prekážať iným, ktorí zostávajú ešte dlhšie.

Stretávanie sa na fyzickej rovine násobí prácu faktorom "X". Vďaka tomu je transmisná meditácia účinnejšia, než meditačná práca, ktorú vykonávajú ľudia, ktorí sa spojujú len mentálne.

Fyzická prítomnosť je nesmierne dôležitá. Napriek tomu by nikto nemal mať pocit, že je nútený k povinným schôdzkam, alebo k zotrvaniu v meditácii po určitú dobu. Každý sa musí individuálne rozhodnúť o svojej účasti.

 

K ČOMU DOCHÁDZA POČAS PRENOSU?

Hierarchia riadi energie z duchovných rovín cez čakry (energetické centrá) členov skupiny smerom dole, na mentálnu rovinu, kde sa táto stáva viac prístupnou pre ľudstvo.

Skupina slúži doslova ako "vstupný bod" pre tieto energie tak, aby sa dostali k ľuďom a stimulovali vývoj a rozvoj ľudstva. Táto energia je podmienená zaostrenou mysľou Majstrov, ktorí duchovné energie vysielajú a ktorí presne vedia, kde ich je najviac potreba a tiež v akých proporciách a sile, aby sa dosiahli žiadúce výsledky.

Skupina by počas prenosu nemala posielať energiu žiadnej osobe, skupine či oblasti, kde by podľa nej bol úžitok z prílivu duchovnej energie. Bude úplne stačiť, ak pôsobíme ako pozitívne, vyrovnané, mentálne priechody, prostredníctvom ktorých môžu byť energie posielané vedeckým spôsobom.

Na rozdiel od iných druhov meditácie, je transmisná meditácia úplne pod kontrolou Majstrov. Oni sú odborníkmi a nepustia cez naše centrá viac energie, než sme schopní bezpečne zvládnuť.

Pozor: Transmisných meditácií by sa nemali zúčastňovať deti mladšie ako 12 rokov, pretože ich energetické centrá ešte nie sú úplne vyvinuté a mohlo by im to uškodiť.

NAJÚČINNEJŠÍ spôsob GLOBÁLNEHO VZOSTUPU VEDOMIA

Milí priatelia,

Naša Matka Zem Nás Všetkých súrne potrebuje. Je to Naša Vesmírna Loď a Len od Nás záleží aká bude Jej Budúcnosť. Naša Matka Nás Volá a My Jej Môžeme veľmi Jednoduchým spôsobom pomôcť a pritom nemusíme pohnúť ani prstom, ak chceme.

Tá pomoc spočíva v organizovanej meditácii, ktorá už vo svete prebieha a my všetci zo svojich domovov sa môžeme k tomu pridať. Je to meditácia pri ktorej zotrváme v bezmyšlienkovom stave zhruba 1 až 4 hodín podľa vlastnej chuti pomáhať. Človek sa nápoji na vesmírnu Lásku, Svetlo a Vôľu, tieto tri energie necháme pretekať našim telom vedome ako cez transformátor. Tieto energie odstupňujeme takto vedome a staneme sa postupne vedomejšími a vedomejšími kanálmi pre príliv týchto energií z Univerza. Naši Majstri vysoko vedeckým spôsobom usmerňujú tok týchto energií do tých úrovní Zeme kde ju najviac treba. Teda my to neurobíme, lebo človek zo svojho detského pohľadu ešte nevie kam treba túto energiu obrovskej sily poslať a preto je tu Vedomá Spolupráca s Našimi Staršími Bratmi, ktorí tu sú v inej rovine a nás vidia ako žiarime. Počas meditácií sa naša žiara zintenzívni a stávame sa doslovne nosičmi Lásky, Svetla a Vôle (Sily) Božej na Zemi.

Kto si uvedomí, že sme na Jednej Lodi, každý si tiež uvedomí svoj podiel zodpovednosti za Jej Stav a toto je to najmenšie čo môžeme pre Ňu a pre celý svet urobiť.

Jediný rok takýchto meditácií urobil s nami kvantový skok v ponímaní života a v Našom duchovnom raste. Majstri Nás vyučujú a pomáhajú nám. Odohrala sa v Nás obrovská očista na emocionálnej, duševnej i fyzickej rovine. Postupne sme sa celkovo prečistili a Vyjasnilo sa Nám vedomie. Cítime jednotu so všetkými a Všetkým. Emócie sa ustáli a máme ich pod kontrolou, už žiadne výbuchy ale láskavé transformovanie všetkého čo nám do života prichádza.

Táto meditácia pomáha ľudstvu v jeho Vlastnom posune vpred do žiarivej budúcnosti a tým pomáha i Našej Matke Zemi. Je to NAJJEDNODUCHŠÍ a pritom v súčasnej dobe NAJÚČINNEJŠÍ spôsob GLOBÁLNEHO VZOSTUPU VEDOMIA.

Prosím Pridajte sa k tomuto celosvetovému hnutiu, lebo len ak budeme organizované iba tak môžeme docieliť výsledky na celosvetovej úrovni a stoji nás to iba 1 až 4 hodiny raz za týždeň v tom istom čase aby sme sa všetci napojili na celosvetovú meditáciu.

Väčšina ľudstva žije v súčasnosti vo svojom emocionálnom svete a len veľmi pomaly a sťažka sa dostáva do úrovne srdca teda lásky a ešte ťažšie do vyšších úrovni vedomí, ešte stále spia a My Všetci môžeme aj im pomôcť uvedomiť so Kto Sú. Naše vedomie a vyžarovanie sa tak zmení, že to budú cítiť všetci okolo a bude ich to ku Nám priťahovať ako magnet a to je syntéza – spájame sa – jednota. Vtedy si Všetci uvedomíme potreby Sveta a nie len Naše potreby, potreby Našich bratov budú našimi potrebami a toto je Počiatok Zmeny ktorú Svet potrebuje, už nie Ja ale My Všetci...

 

 

ODBmYWQ